Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először mindenki ezt gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először mindenki ezt gondolja, ezt érzi? :S

Figyelt kérdés

Az első szerelmeteknél, csókotoknál, első kapcsolatnál mindenki úgy érzi, hogy megtalálta az igazit? Mert én is azt hittem, 2 évig voltunk együtt, szakított velem a barátom, és most borzasztó. :S

Úgy érzem, már sosem leszek boldog, és őt tényleg tiszta szívből iszonyatosan szerettem. Szerelmes vagyok belé most is, pedig már több hónapja szakított velem. Padlón vagyok.

Ez nem csak egy gyerekszerelem volt. Félek, nem fogok tudni senkit sem szeretni már ennyire.


2011. ápr. 8. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, az elején igen, de eddig mindig vagy én vagy közös megegyezéssel szakítottunk.
2011. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mindenkinek az életében van egy olyan szerelem amit sosem tud elfelejteni...

de próbálj meg túlleni rajta járj el barátnőiddel minél gyakrabban biztos fognak segíteni neked h ne érezd magad szarul...

2011. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ki fogod heverni. Biztos nem egyszerű, de sokan túlélték már ezt, és találtak utána maguknak szerető, szeretni való párt...

Egyébként, hogy konkrétan a kérdésre válaszoljak, nekem nem ilyen volt az első szerelem, én a második igazán komoly kapcsolatomnál, ami még mindig tart, éreztem először, milyen is az igazi szerelem...

2011. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. ápr. 8. 21:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Àj bosszút az segìt
2011. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nemár. Volt egy ilyen,ami 3 éve sehol, de még mindig emlékszem rá, de már rengeteget javult. Bíztam benne, hogy az idő teljesen megoldja, de akkor nem is reménykedem :(

A legrosszabb, ha találkozom vele, akkor minden újra eszembe jut és a vicc,hogy nem az, ami miatt dühös vagyok, hanem amit annyira szerettem, utána pár napig rossz,de utána visszazökkenek és már nem érzek hiányt. Az új szerelem az, ami teljesen feledteti.

2011. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A lányok általában igen, a fiúk meg realisták...
2011. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem az első szerelem, első komoly kapcsolat mély nyomokat hagy az ember életében.

Nem egy ismerősöm szerint ezt mind a fiúk, mind a lányok örökké a szívükbe zárják.

És mivel boldog voltál, két kerek évig, persze hogy azt érezted ő az igazi.

Nekem az első komoly kapcsolatom 5 évig tartott,én úgy éreztem nekem ő az igazi, minden tekintetben megfelelt... Lassan 5 éve hogy különmentünk ( ő döntése )de én a mai napig szeretem, és sose fogom kiheverni.

Nem ámítalak azzal se hogy ez elmúlik majd, az idő megoldja...Frászt! Nekem a mai napig nem múlt el, csak enyhült.

Szerintem ez olyan mint egy sebhely...Nem fáj már, de tudod hogy ott van és soha nem fog eltűnni.

2011. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is. Ezt főleg azok mondják, akik vagy

nem voltak igazán szerelmesek, vagy azok a típusok, akik eszméletlen könnyen túl tudnak lépni. Csak meg se beszélte velem a szakítást, annyira fáj az egész.

Teljesen össze vagyok törve,ez abból is látszik, hogy itt keresem a megoldást. Bár visszakaphatnám, de hát.. Mindenki azt mondja, hogy nincs esély. Ennek ellenére én azt érzem, van.

Hülye vagyok én?

Igen.

:(

2011. ápr. 8. 21:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Èn depresziòs lennèk innèk ku*vàznèk egy kis fü is jöhetne de ez èn vagyok te ne tedd ezt egyszerüen felejcs!
2011. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!