Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először mindenki ezt gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először mindenki ezt gondolja, ezt érzi? :S

Figyelt kérdés

Az első szerelmeteknél, csókotoknál, első kapcsolatnál mindenki úgy érzi, hogy megtalálta az igazit? Mert én is azt hittem, 2 évig voltunk együtt, szakított velem a barátom, és most borzasztó. :S

Úgy érzem, már sosem leszek boldog, és őt tényleg tiszta szívből iszonyatosan szerettem. Szerelmes vagyok belé most is, pedig már több hónapja szakított velem. Padlón vagyok.

Ez nem csak egy gyerekszerelem volt. Félek, nem fogok tudni senkit sem szeretni már ennyire.


2011. ápr. 8. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem az első szerelem mindenkinek ilyen. akkor én is nagyon padlón voltam,napokig csak bőgni tudtam volna,közel 1 év kellett h teljesen rendbe jöjjek lelkileg,ma már barátok vagyunk..:)

viszont én utána nem bíztam egy pasiban sem,nem akartam senkivel komolyan együtt maradni. ekkor jött a mostani barátom,aki nagyon szeret és semmiért nem engedett volna el. ő küzdött értem a kapcsolatunk elején,fél év kellett mire valamilyen szinten elkezdtem szeretni és megbízni benne.. ez volt több mint 2 éve,ma már a vőlegényem és mindennél jobban szeretem..:)

szóval fel a fejjel,bár ilyenkor ez nem sokat segít..

én akkoriban a tanulásra koncentráltam,a barátokra,és a családra. nem jártam többször bulizni pasizni meg inni,nem láttam értelmét...

légy erős!!:)

2011. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát nem vagyok az, de megpróbálok az lenni.
2011. ápr. 8. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!