Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzés? Soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Soha nem láttam ilyet

Figyelt kérdés
van egy fiúbarátom. nagyon jóban vagyunk, szeretjük egymást (mint barátot). ma elkísértem fodrászhoz. míg vártam rá, leültem egy székre ami az ő tükrével volt szemben, így láttuk egymást. az egyik fodrász kislánya ott volt a szalonban és produkálta magát. úgy elnézegettem a kislányt. hogy milyen aranyos. és eszembejutott hogy egyszer nekem is lesz. erre a gondolatra elmosolyodtam. a srác végignézte ezt a tükörből és mikor ránéztem egy olyan furcsa mosolyt láttam az arcán amilyet még soha. olyan végtelen őszinte és megnyugató volt. nagyon fura. nem tudom mi lehetett ami ezt hozta ki belőle...ti mit gondoltok, mi lehetett ez?
2011. ápr. 8. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem álltál pszichedelikus szerek hatása alatt?
2011. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
normális válaszokat légyszi. amúgy nem. nem élek ilyenekkel -.-"
2011. ápr. 8. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán ő is szereti a gyerekeket.
2011. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom milyen érzés,majd ha velem is történik hasonló akkor írok ide.
2011. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fiú lány barátság.. sokan vitatják,általában az egyik fél többet érez.. nem lehet hogy nálatok is így van? csak persze fél a srác közeledni..
2011. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. 5 éve van 2 nagyon jó csaj BARÁTOM. Mind a kettő olyan jó csaj, h férfi haverok engem kérdezgetnek kik ők, mégse vagyunk egymásba egyikőjükkel se szerelmesek...
2011. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lehetetlen a fiú lány barátság,de lássuk be,nem mindenkinél van az "így"
2011. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most ezzel az egész fiú-lány barátságos izével mire akartok kilyukadni?
2011. ápr. 9. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!