Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni barátság? (magyarázattal! )

Figyelt kérdés
majdnem egy hónapig voltunk együtt a volt barátommal. remekül megvoltunk együtt, de hiányzott az a plussz, ami egy igazi kapcsolathoz kell. megbeszéltük, hogy nem vagyunk szerelmesek, és így nincs értelme folytatni ezt az egészet, de azt mondta, hogy nem szeretne rosszba lenni, mivel nagyon jól éreztük magunkat a másikkal, legyünk ezután is jóba. aznap este írt msn-en beszéltünk egy kicsit, azóta nem hallottam róla. ennek már 6napja. közben megtudtam, hogy randizgat egy másik lánnyal, talán már együtt is vannak. engem ez nem is zavar,de hiányzik a barátsága. írnom kéne neki, vagy várjak a csodára, hátha keres? veszett ügy..?
2011. ápr. 9. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem veszett ügy, ha tényleg olyan jól elvoltatok mint ahogy írtad, szerintem nyugodtan írj rá. :D
2011. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben állapodtatok meg, írjál nyugodtan. De azért vigyázz, ne tűnjön tolakodásnak.
2011. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is nagyjából így voltunk egy éve, ha megbeszéltétek, hogy tényleg barátok maradtok, akkor keresd nyugodtan.:)
2011. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírtak fényében jó esélyetek van rá, hogy tudtok barátok lenni. Persze, ha hiányzik a társasága, akkor keresd. A baráti kapcsolatokban is egyéni, ki, mennyiszer igányli, hogy tudjon a másikról.
2011. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is megbeszéltem egy lánnyal, hogy legyünk barátok, mi nem is jártunk szóval érzelmi vonatkozás sincs. Sokszor mondta, hogy lenne kedve eljárni akár sétálni vagy biliárdozni. De ő sem hív fel, ha én keresem meg nem ér rá, és hihető okokat mond. Én úgy vagyok vele hogy barátokként a nő is kezdeményezhet hívást, ha beszélgetni vagy találkozni akarna. Én nem is fogom hívni.
2011. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!