Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt várja h én lépjek? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt várja h én lépjek? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Na van egy csaj nagyon jóba vagyok vele rengeteget beszélünk meg minden. Mostmeg beleül az ölembe is megölel mikor egymás melett megyünk az úton belém karol de én csak ezt baráti viszonynak éreztem. Mutkor mondta hogy nem tudja hogy hogyan mondja el nekem mert nagyon jó barátja vagyok neki és hamarabb el mond nekem mindent mint a barátnőjének és ő nem hisz a fiú-lány barátságban. Meg elmondta hogy őt mennyire zavarta hogy a másik lányt megvártam és ugy mentünk el suliba meg ilyen aprósgok zavarják és bevalotta hogy féltékeny. Most akkor komoly többet akarhat? Azt várja hogy én cselekedjek? Mert nekem ugy jött le h igen és egy próbát megér én ugy vagyok vele. Nektek mi a véleményetek erről?
2011. ápr. 10. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

:'D

igen, rád vár

2011. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs, de elég lúzer vagy, ha ezt szimpla baráti viszonynak veszed.
2011. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lassan forog a kerék az agyadban...Várod, hogy lesmároljon a csaj, hogy biztos legyél a dologban?
2011. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

és te mire vársz még?

MOZDULJ RÁ.

különben lecsapja valaki a kezedről aztán nézhetsz. :D

2011. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rád vár. hajrá! ;)
2011. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem egyértelmű?NYOMULJ RÁ!!!!
2011. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most nem azért de neked mit kellene meg mondani hogy rányomulj.

Az ok hogy vetted a lapot és jól latod a helyzetet de mitől félsz meg ?

2011. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
teljesen beléd van zúgva! ha tetszik hivd el valahova!Szerintem ha megtudja hogy randizni akarsz vele kirepül az ablakon!!!:D:D:D
2011. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 White Fang válasza:
nem kell ide randi se... kapd le és kész!! onnantól sínen vagy. hajrá tesa! :)
2011. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!