Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Árufeltöltő vagyok, minimálbér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árufeltöltő vagyok, minimálbérrel bejelenve. Csakis kizárólag feltűnően szép és gyönyörű, hibátlan alakú lányokkal szoktam ismerkedni, randizgatni. Mikor megtudják a munkahelyemet és azt, hogy csóró vagyok, utána nem akarnak tőlem semmit! Miért?

Figyelt kérdés

legtöbbjük nem akar velem találkozni se, ha már az elején tudja. Miért van?


Én nekem, igenis fontosak a benső értékek.


Be akarom bizonyítani, hogy ilyen mint én, fel tud szedni egy szép nőt.


Meg azért akarok ilyen nővel összejönni, mert akkor tutira nem az egzisztenciám miatt van velem, hanem a benső értékeim miatt, nem?


2011. ápr. 10. 15:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
62%
Kinek mi a feltűnően csinos? Akkor ne mond, h árufeltöltő vagy ergo hazudj és megdöntheted őket.:D Ugyanez a bajom én meg biztonsági őr vagyok, az sem jó, hiába vagyok "öltönyös". Nyugtasson a tudat, hogy valakivel az ilyen riherongyok csak a pénzük miatt lesznek együtt párkapcsolat címén.
2011. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
miért? Mert ha már pucsitani kell valakinek akkor annak teszik akinek van arra elég pénze hogy a legjobb helyekre elvigye stb.stb. Ha esetleg 20-25cm es cerkád lenne akkor még talákoznátok egyszer kétszer
2011. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
98%

"kizárólag feltűnően szép és gyönyörű, hibátlan alakú lányokkal szoktam ismerkedni, randizgatni"

"nekem igenis fontosak a belső értékek"


Sz...rt fontosak neked a belső értékek! Ha fontosak lennének, akkor nem arra mennél, hogy feltűnően szép lányokkal ismerkedj, hanem hogy átlagon felül kedvesekkel, aranyosakkal, rendesekkel, függetlenül attól, hogy hibátlan alakkal rendelkeznek-e vagy nem annyira.


Az a baj sok pasival, hogy vérig vannak sértődve, hogy a lányoknak csak a pénz, meg a külső számít. Nekik persze neeeeeem, csak éppen ne legyen a lány túl kövér, túl sovány, túl magas, túl alacsony, túl rövid hajú, nem elég divatos, nem elég szép arcú, stb.


Te is csak a külsőségek alapján döntesz és csak olyat választasz, aki külsőleg megfelel az elvárásaidnak. Ne csodálkozz, hogy olyanokkal hoz össze a sors, akik szintén valamilyen külsőség alapján mérnek (kinézet, vagy vagyon).

2011. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszadó már mindent leírt, amit mondani akartam.Az én véleményem is ugyan ez.
2011. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Utolsó előttié a pontos válasz.
2011. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenkinek igazat adok,de saját véleményem szerint egyes pasik megérdemlik a sorsukat(persze tisztelet a kivételnek)!Mert nektek nem kell egy átlagos külsejű értelmes lány,mert nem is nő a nő,ha nem cicababa.Minden férfinak folyik a nyála a plazacicák után,csak az nem esik még le senkinek,hogy a legtöbb ilyennek kong a feje az ürességtől.Mert sokan csak arra mennek,hogy jó,test,szép arc,jó fenék,nagy mellek.Az nem baj,ha buta a csaj!Egy átlagos nő,elfogadja azt a fiút akit szeret és nem kell,hogy bmw-je legyen.Az én párom kőműves és mikor megismertem semmije nem volt.És mégis beleszerettem.Nem azt néztem,hogy milyen kocsija van,vagy milyen vastag a pénztárcája!Te is ha megfogadod meg,ha nem nem.De ne a külsőségeket nézd,hanem ismerd meg milyen ember valójában!Ne tedd ilyen magasra a mércét,mert könnyen lehet egyedül maradsz,mert ahogy mondják ilyen a világ!
2011. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
ha nagyon "tudsz" akkor fel tudod őket szedni, de megtartani esélytelen vagy rá!
2011. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Igaz-igaz 16:22!
2011. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én találkoztam szép, értelmes és normális lányokkal.... csakhogy legtöbbször ők külfökdiek.
2011. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Bosszant, hogy a szép nők a pénzes pasikra buknak? Hát, ilyen az élet. De tulajdonképpen azt kapod, amit megérdemelsz! Hiszen ugyanezt csinálod a nőkkel. "Csakis kizárólag feltűnően szép és gyönyörű, hibátlan alakú lányokkal szoktam ismerkedni, randizgatni." Neked a külső fontos, nekik meg a "belső" (a pénztárca belső). Ez van! Az embert nézd, ne a külsejét, és akkor talán találsz olyan lányt, aki megszeret, de amíg ilyen felszínes vagy, addig sok jót ne remélj!
2011. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!