Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jóképű, jó megjelenésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű, jó megjelenésű, sportos, helyes pasi vagyok. Összejöttem egy átlagos kinézetű külsejű lánnyal. Mindenki azt kérdezi, hogy miért nem cserélem le egy jobb csajra? Miért mondanak ilyeneket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 17:25
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Nem kell vele foglakozzni -_- Ha aranyos meg minden :)
2013. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
82%

Pfff..... Kicsit nagy az egód nem, jóképűhelyesistenkiràlypasivagyok hm?

Ez gààz, szegény làny, nem tudja milyen majommal akadt dolga...

19/N

2013. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Általában az emberekben az a kép uralkodik hogy mindenki a maga szintjéhez kell párt találjon. ( értsd ezt az alatt ha valaki menő akkor csak könnyű kis nőkkel kezd vagy ilyesmi) Ez hülyeség! Ne hallgass másokra csak az a fontos h te mit gondolsz!
2014. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos tőlem is mindenki ezt kérdezi. 18 éves lány vagyok. 169 centi 45 kg, hosszú vörös haj. És járok egy 16 és fél éves pasival már 8 hónapja. Egyfolytában kapom facebookon az üzeneteket, van olyan nap amikor 7-et vagy többet kapok: "Ezzel jársz??? Miért nem cseréled le?" Le kell sz*rni ezeket az embereket. Féltékenyek. És egyértelműen ha lecserélnéd elvárná hogy rá cseréld le(aki dumál h rakd ki). Szóval ne törődj vele, ha szereted semmi nem akadály.
2014. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát a csajom barátnői szerint én sem illettem hozzá. És folyamatosan tettek azért, hogy elhagyjon. Ment a háttérben a sza..keverés! Sajnos egy idő után sikerrel jártak. Szeretném én is megérteni, hogy miért fáj mindenkinek az, ha egy ronda pasiba szerelmes egy csinos lány? Miért kell mások boldogságát tönkre tenni? Vannak emberek, akik furt arról rizsálnak, hogy a belső értékek a fontosak. Aztán megpillantja a csinos barátnője mellett a ronda pasiját. És mindent alárendel ama nemes cél elérésének érdekében, hogy ezt a kapcsolatot tönkre tegye. Mert Te jobbat érdemelsz szöveggel. Jobbat=szebbet! Az emberek többsége képmutató és álszent!
2014. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha annyira szeretnéd azt az átlagos kinézetű csajt,leszarnád a haverok véleményét.Erről ennyit.
2015. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!