Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik az egy pasinak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egy pasinak, ha a barátnője rajong érte?

Figyelt kérdés
A pasim minden tekintetben a férfi-ideálom, számomra szinte csodaszámba megy, hogy találkoztunk és már 8 hónapja együtt vagyunk. Becézgetem, simogatom, igyekszem minnél többet hozzáérni, megcsókolni stb. Ő az első az életemben, akivel jó a szex. De nemcsak rajongok érte, hanem mindent meg is teszek érte és mint embert is tiszta szívemből szeretem. Azt mondta, hogy még soha nem szerették ennyire. De egy kicsit zavarja is ez a dolog. Mit tegyek, hogy ez ne legyen neki zavaró, de mégse kelljen visszafognom magam?
2009. márc. 1. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek van határa. Mi férfiak ragaszkodunk ahhoz, hogy kapjunk levegőt.
2009. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel vigyázz! Ha nagyon ráakaszkodsz és megfolytod a szerelmeddel visszaélhet vele! Ezt most komolyan mondom!!! Ha egy nő túlzottan kimutatja az érzelmeit abból csak baj van. Saját tapasztalat...
2009. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna! Bár én nős vagyok úgyhogy kiestem a pikszisből :)


Komolyra fordítva: Nehogy az ellenkező hatást válts ki a rajongásoddal. Kicsit vedd visszább a dolgokat.

De pl. ha például sokszor kielégíted szájjal is, azt nagyon fogja szeretni. És nem fogja tolakodónak tartani. Én nem tartanám az biztos.

Egyszóval ne akaszkodj rá nagyon, mert vissszájára fordulhat a dolog.


25/f

2009. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fogd magad vissza.

Csak annyira, hogy ne fojtsd meg, mert jó irányban haladsz efelé:(

Hagyd kicsit szabadabbra. Szeretgesd, de kicsit visszafogottabban, mint eddig.Talán ez megoldja a problémáitokat:)

Sok sikert:)

2009. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2 párom volt, mindkettő azért hagyott el, mert túlságosan szerettem...Amelyik kapcsolatban ez probléma, az a kapcsolat halálra ítélt. A szeretet kimutatását nem tudod visszafogni, szívből jön...Alaptermészetben van. Aki ezt elutasítja, az nem szeret kellően.
2009. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Embere válogatja. Kedves nejem is így van velem, de én ezt egyenesen élvezem - főleg, hogy én is így vagyok vele, és ezt meg ő élvezi, úgyhogy teljesen jó.


Egyszerűen próbáld megtalálni azt az egyensúlyi helyzetet, ami neki is jó, meg neked is. De mint mondtad, azt mondta, hogy még soha nem szerették őt ennyire, tehát az sem kizárt, hogy egyszerűen csak szokatlan neki a dolog, de majd megszokja.


Mindenesetre egy picit érdemes lehet visszavenni. Ti nők ugyebár igen jól meg tudják ítélni mások éppen aktuális hangulatát/érzéseit/gondolatait/stb. ... hát vesd be ezirányú tudományod a párod felé, és amikor úgy látod, hogy már feszélyezi a rajongásod, akkor vegyél vissza. Amikor aztán megint "mehet", akkor "mehet". :)

2009. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom h a barátnőm ragaszkodik hozzám!! Mindig vele lennék legszívesebben, és fordítva is így van! És hiszem, hogy nem fogjuk megfojtani egymást! Rajongunk egymásért!:)
2009. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Idegesítő,ha valaki állandóan rajtam csüng!Volt már,hogy ez miatt szakítottam...Úgy éreztem,hogy megfulladok tőle!
2009. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó dolog csak vigyázz rá hogy hagyd élni is egy kicsit mert ha nag
2009. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Folytonosan nem viselném el, nem jutnék levegőhöz, de szerintem fordított esetben is így lenne nagyrészt. De időről időre nagyon jó érzés, ha a párom pár napig intenzíven odavan értem, és persze fordítva. Friss lángot hoz a kapcsolatba, és egyből kivirul a világ :)


22/f

2009. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!