Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e olyan rendes/komoly/kedv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan rendes/komoly/kedves lany aki meg a kedves/komoly/udvarias sracokat kedveli?

Figyelt kérdés
22f meg nem volt baratnom
2011. ápr. 11. 13:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
mi a baj 14:05 ?
2011. ápr. 11. 14:15
 12/18 anonim ***** válasza:
Én pont olyat keresek,csak sajna soha nem találok:(
2011. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
irj privit
2011. ápr. 11. 15:29
 14/18 anonim ***** válasza:
Írtad hogy anyagi körülményeid nem engedik hogy bulizz vagy hasonlót. Lehet hogy itt a probléma. 24vagyok hasonló cipőben járok mint te és én se vagyok eleresztve anyagilag. Mielőtt jönne a flame hogy "márpedig a nőknek nem a pénz kell", elárulom, hogy de. Nem is konkrétan nekik, hanem ahhoz hogy csajozz. Nézz ki jól: normális ruhák, konditerem bérlet, megfelelő kaja mert a parizertől nem lesz izom... Aztán hogy ismerkedj el kell menni valahova, minimum hétvégén valami rendezvényre ahol ugye belépő, valami fogyasztás még ha csak kóla is stb. Ha ezeket havi leosztásban szépen összeadogatod, elég szép összeg jön ki. És ez csak arra elég hogy megadd az esélyt hogy egyáltalán szóba álljanak veled, siker nem garantált. A nők válogatnak. A jóképű srácok kellenek csak, ezek közül pedig ha normálisan viselkednek akkor a lóvésabb nyer. Egy csaj 5-6 sráccal is találkozgat aztán majd dönt. Sajnos ilyen világot élünk.
2011. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

:)bocsi,de mindig ezek a kérdések, keresek ilyen olyan lányt van-e ilyen,

Van ilyen csaj,de ez már gáz !

Itt keresni csajokat !

2011. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

kedves 24 éves, meg a kérdező.. igen vannak olyan lányok. de az hogy eddig egyikőtöknek sem volt barátnője nem csak a csajok hibája. így látatlanban nem akarok ítélkezni, de az is lehet hogy nem néztek ki elég vonzóan. én ismertem olyan srácot aki kegyetlen ronda volt, nem adott magára egyáltalán, és sírt amiért egyik lányt sem érdekelte.

szórakozóhelyen ahol nem kevés a belépő + a pia, stb, ne csodálkozz hogy olyan csajokat találsz akinek az a fontos legyen pénzed. sokan nem járnak el minden hétvégén diszkókba, és mégis boldog párkapcsolatban élnek. lehet hogy a véletlen műve hogy találkoztak, de van ilyen.

az meg hogy a csajok a jóképű pasikra buknak.. nézőpont kérdése. kinek milyen a jóképű. van olyan srác akivel én sose járnék már csak azért se mert kívülről nem az esetem. de más lánynak meg ő lesz az igazi.

szóval nem mindig másban kell először a hibát keresni.

16/l

2011. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
ehhez kép kéne..de amugy meg van:)
2011. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Miért, mi a különbség? Egyik se férfiasabb a másiknál...


A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-11 13:56



te aztán büszke lehetsz magadra : ///

2011. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!