Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban fiúk válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk válaszát várom! Ugye nem tart hisztisnek? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal három és fél hónapja vagyunk együtt (18/F és 15/L).

Sokszor van olyan, hogy ha valami bajom van, akkor azt elmondom neki és néha még sírok is. Van olyan, hogy több alkalommal is elmondom ugyanazt, amikor csúfolnak vagy bántanak. Azt is, ha úgy érzem, hogy el fog hagyni. Ma például azt hisztiztem, hogy nem érzem, hogy igazán vonzódna hozzám.


Kicsit zaklatott mostanában az életem (nevelőapa, fogszabályzás, műtét, perek, adósságok) és ezért sírok olyan sokat, de nagyon jól esik neki elmondani/elsírni ezeket.


És amikor bocsánatot kérek tőle, hogy ilyen hisztis vagyok, akkor mindig azt mondja, hogy örül, hogy elmondom neki és nem magamban tartom és bármi bánt, akár milliószor is mondom el ő meghallgatja, és ha tud segít is.


Tényleg így gondolja, vagy ezt csak azért mondja, hogy ne gondolkozzak ezen, hogy baj ez, hogy hisztizem.


2011. ápr. 11. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen párod van. SZERET!. Ne problémázz, örülj!
2011. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is örülj, bár ez szerintem elvárható limit. Ha ennek az ellenkezője lenne,nah akkor lenne ám csak baj :DD

17/F

2011. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tart hisztisnek, szeret téged.

Csak legyen kölcsönös a dolog. Tudj vele örülni a sikerének és ha neki van valami baja, akkor te is hallgasd meg, figyelj rá oda és próbálj neki segíteni vagy legalább vigasztalni.

2011. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!