Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a szar helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szar helyzetben mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel 1évet voltunk együtt,megcsalt többször,majd otthagyott egy másik miatt pedig azt mondta még szeret csak nem akarja lekötni magát.már aznap össze is jött pasival,ez 2 hónapja volt,azóta szenvedek,gyötrődök,nem tudok mit csinálni magammal,nem tudom felfogni hogy szerethetett ki belölem ilyen hamar?amikor annyira szerettem.próbálom figyelmem elterelni,de haver,barát nincs senkim a közelben,és már nem tudok mit csinálni..rendszeresen nem alszom miatta,mert állandóan rá gondolok. mit tegyek?úgyérzem egyedül vagyok a világba és senkim sincs és beledöglök a fájdalomba.

19/f


2010. máj. 17. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
igyá
2010. máj. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz,már megtörtént,de nem akarom a bánatomat piálásba folytani...
2010. máj. 17. 01:05
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
egyé
2010. máj. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bazzeg valami normális választ kérnék,majd beledöglök a fájdalmamba,aludni sem bírok
2010. máj. 17. 01:07
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

gondolod h ide lehet írni a megoldást


addig nem fog elmúlni a fájdalom amíg túl nem teszed magad rajta, ez az igazság


szóval igyál ;)

2010. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
93%
Az egyik legfontosabb dolog, hogy ne sajnáltasd magad, mert azt előbb-utóbb te is meg fogod unni. Ha vissza akarod kapni a barátnődet (bár az ilyen cafkát én inkább elengedném), viselkedj úgy, ahogy egy férfihoz illik. Bátran vedd sorra magadban az elmúlt 1 év történéseit, és értékeld újra a szerepedet ebben a kapcsolatban. Ezt a lányt nem visszaszerezni kell, de nem is szabad elfelejteni. A csalódásaidból, megaláztatásokból meg kell tanulnod profitálni. Nem elfelejteni kell őket, hanem ezekből építkezni. Szembenézni velük, nem elfutni a gondjaid elől, mert kizárólag ez egy férfihez, egy emberhez méltó viselkedés. Amint bekövetkezik Nálad a változás, azt nem csak a volt barátnőd, de a környezeted is észre fogja venni - de ha igazán jól csináltad, ez már nem is fog Téged érdekelni (hogy a környezeted mit szól Hozzád). Találj egy értelmes életcélt, állj talpra, és köszönd meg a sorsnak, hogy megadta Neked ezt a leckét. Én ezt tudom tanácsolni.
2010. máj. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős tünetek! :( Egészen pontosan tudom mit érzel, úgyhogy én próbálom azt írni, ami nekem segített.


Ne igyál alkoholt, az nem vezet sehova. Majdnem megtettem én is, pedig sosem iszom alkoholt, de végül szerencsére nem tettem.


Helyette inkább fussál. Nem vicc, nagyon hatásos. Endorfint szabadít fel, ami nyugtat, fogsz tudni enni meg aludni és a mindennapi feladataidra is tudsz majd koncentrálni. És még egészséges is...

Ha depis hangulat rám jött, akkor kimentem futni, akár éjszaka is. Megnyugtatott, lefárasztott, így tudtam aludni, másra is koncentrálni stb.


Írj privit, ha gondolod. Szakítás oka ugyan más, de a többi egész jól stimmel, így maximálisan átérzem a helyzeted.



(OFF: te tudod mit érzel, de ez a megcsalt többször és te mégis szereted dolog nincs egészen rendben... ha megcsalt, nem te kellesz neki, ha többször, akkor pláne. Nem biztos, hogy megérdemli, hogy sírj utána. De tényleg, te tudod mit érzel, engem se nagyon tudtak vigasztalni.)

2010. máj. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még, mire megszültem válaszom, lett másik.


Hmm, 01:38 jól beszél azt hiszem. Nekem is valahogy így sikerült. Az új cél a futás lett nálam, ami egyben a kezdeti időkben erős lelki nyugtatóként, antidepresszánsként is funkcionált. Ezen kívül elkezdtem picit dolgozni is suli mellett, ami szintén segít lekötni energiáimat, időmet.


A cél lehet nálad bármi. A futás leginkább a kezdetekben, azaz neked pont most lenne nagyon hatásos. Utána, vagy még inkább futás közben eszedbe jutnának új célok, tervek, átértékelnéd a kapcsolatod közben és mire megnyugszol azon kapod magad, hogy beleszerettél a futásba. Najó, ezt nem feltétlen, de nálam kb. így történt. Eleinte elkeseredésből, mert nem tudtam mit kezdeni magammal, aztán meg most már nem bírok leállni, mondhatni új szerelmet találtam. :))

2010. máj. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ismerős a helyzet, ezzel nem vagy egyedül mindenki megkapja ezt a fántásztikus érzést egyszer az életben, van aki többször is, de az hülye...

Mikor velem volt ez velem sem volt ott senki, akinek elmondhatom, pedig az nagyon-nagyon-nagyon sokat segít. A lényeg meg, hogy ha akarod, ha nem le kell magad foglalnod olyan dologgal ami kikapcsol, min írták a futás, én mondjuk bicikliztem (ilyen időbe nehéz az is igaz, sőt még ez a szar idő rá is tesz a hangulatra egy lapáttal) és főleg zenét hallgattam, vagy régebbieket ami emlékeztetett egy régi korszakra amikor még nem voltam együtt a csajjal vagy újakat hallgattam.

1. Foglald le magad olyan dologgal ami elfáraszt, de közben kikapcsol

2. Zene-zene-zene!!!

2010. máj. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

(Én írtam a futást) Előzőnek a bringázásra:

A bringa is biztos jó, csak az a helyzet, hogy a bringázást régebb óta amúgy is űzöm, azaz abból viszonylag edzettebb voltam. Vagyis kellő agyi és testi fáradáshoz jelentősen nagyobb távot, iramot kellett volna nyomnom.

Futásból viszont abszolút kezdő voltam, így az első legdepisebb pillanatokban 2-3km már bőven elég fárasztó volt számomra. Nomeg így legalább egy számomra új sportágba kóstoltam bele...


Tehát igen, elnézést, nem akartam annyira a futást nyomni, de így sikerült. Más, lehetőleg aerob sport is ugyanúgy jó lehet. De ha valaki az edzőterem kapcsol ki, az is lehet, hogy jó. Ki kell tapasztalni kinél mi válik be. Egy biztos, hogy a megfelelő sport ugyanúgy használ mint az alkohol, csak nem árt, sőt.


Szóval ha eddig ittál is, hagyd abba, és kezdj valami sportot elsőre. Aztán közben úgyis jönnek a gondolatok hogyan tovább.

2010. máj. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!