Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem ezt le magamban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem ezt le magamban?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam és nem vagyok megelégedve a külsőmmel:/

a barátomnak persze így tetszem és mondja hogy jól nézek ki stb.. de ha vele vagyok és meglátok valami szép lányt akkor rögtön arra gondolok h ő milyen jól néz ki és hogy én meg nem és biztos jobban örülne egy olyan szép csajnak:/

és van a másik dolog hogy mindenkinek megvan a saját ideálja. és a barátom ideálja teljesen más,mint ahogy én kinézek:S ezt is olyan nehéz így elfogadni.. ha meglátok egy olyan csajt aki az ideálja akkor rögtön arra gondolok h hát én sose fogok így kinézni sose leszek jó stb:S

mit tehetnék,hogy több önbizalmam legyen vagy hogy ne törödjek ezekkel a dolgokkal?

köszi a válaszokaat:)


2011. ápr. 12. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de ugyanilyen vagyok és engem is érdekelne. azzal a különbséggel hogy én vagyok állítólag a barátom ideálja, de még ígyis sokszor megtudnám ölni a legtöbb csajt akivel beszél...
2011. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
örülök,hogy azért más is van így. bár azért ez nem túl jóó:/
2011. ápr. 12. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Van alapja a félelmeidnek, vagy csak beképzeled?
2011. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd hogy más lány hogy néz ki!! Ha a barátod igy elfogadott ahogy van és neki tetszel, és szeret téged akkor nincs para :)..mert lehet több száz csinos meg szép lány ha egyszer benned találta meg azt ami kell neki! :)
2011. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? mármint hogy mit képzelek be?
2011. ápr. 12. 15:52
 6/9 A kérdező kommentje:

értem:)

köszönöm szépen a válaszood!:))

2011. ápr. 12. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:

nálam is ilyen volt és néha én is kétségbe esek ha néhány emberhez hasonlítva nem tartom magam szépnek..

még mellékesen tudd, nem csupán a barátod van, akinek a véleménye számít. foglalkozz a hobbijaiddal, ha nincs találj magad elfoglaltságot amit szeretsz. mostanában ha úgy van kedvem késő délutánonként, vagy este elmegyek zenével a fülemben kocogni, nem megerőltetően de jó érzés utána :DD

2011. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mindenkinek megvan a saját ideálja"


Van a lófaszt, a tapasztalatlan fiatalok többsége vlmi elképzelt csajszit/pasit nevez "ideálnak", a tapasztaltak meg az addigi nőik/pasijaik jó tulajdonságait rakják össze, a rosszakat kompenzálva vlmi mással...

Amúgy gyorsan szokj le erről a "pasimnak biztos más teccik" mentalitásról, ha túlzásba viszed, akár a kapcsolat is rámehet.

Fogadd el önmagad, különben nem érdemled meg, hogy bárki más is elfogadjon.

2011. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszii a válaszokat:)

ezaz utolsóó jóól megmontad köszii!:)

2011. ápr. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!