Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem gyakran kiabál velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem gyakran kiabál velem az alakom miatt. Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem rajtam múlik?

Figyelt kérdés

Szülés után epebeteg lettem, azóta folyamatosan fogyok. Már 40 körül van a súlyom... sokszor a szememre veti, hogy nem így ismert meg, akkor még formás fenekem volt, nagyon szép alakom stb., most meg foghatja a csontokat. A fejébe vette, hogy tuti fogyókúrázom, pedig nem! Többször eszem egy nap 2-3 falatot, mert nem merek többet enni, mivel akkor begörcsölök. Nem fogja fel, ezzel meg a sírba visz :((((

Mivel tudnám bebizonyítani neki, hogy a betegség miatt nem tudok normálisan enni? Jah 168 cm-hez vagyok 41-42 kg, anno 53-55 voltam :((


2011. ápr. 13. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úristen, tényleg csontsovány vagy, de a férjed ezért csak ne kiabáljon! Nem tudod magad meggyógyítatni?
2011. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érti meg hogy beteg vagy akkor egy idióta... De remélem te meg azért kezdesz valamit a betegségeddel.
2011. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy édesem,hogy elmentek együtt orvoshoz és a tökfeje befogja látni,amit az orvos mondd,hogy nem te vagy a hibás.

De ezt ott és akkor hallania kell.

Ha így se látja be,ne foglalkozz vele,mert még vékonyabb leszel...:)

2011. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy egészséges, éppen hogy segítenie kéne, hogy meggyógyulj, ha tényleg szeret.

Azért te is tudnál tenni ellene. Pl elmész egy orvoshoz és elmondod neki, ha eszel, begörcsölsz.

2011. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
40 kilóval magadat viszed a sírba.
2011. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ma 13:31 egyet értek veled!:)
2011. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Orvosi papírok,vagy keress a neten ezekről meg mindent,nyomtassál ki egy párat belőle és dugd az orra alá!Hogy lehet vkinek ennyi esze,már ne haragudj!Mondjuk az enyém se sokkal normálisabb,mert engem a + 10 kg miatt piszkál.Én neked adnám ha lehetne és meg lennének elégedve az "uraink"!:D De te rosszabb helyzetbe vagy a betegséged miatt,nagyon sajnálom.Nézz egy jó dokit vagy vmi gyógyteát,vagy gyógy vmit hátha segít vmit.
2011. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13:34-es és mit csináljon?Elárulod?Nem látod,ha eszik begörcsöl.Már enni sem mer szegény.13:38-as voltam és még egyszer kitartás és keress fel vkit aki tud segíteni ezen.Ha gondolod nekem van egy ismim,aki ilyesmi jó dolgokkal foglalkozik,már segített rajtam is(térd)és sok mindenkin.
2011. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
13:42 Ha valaki beteg, menjen orvoshoz. Ez ilyen egyszerű.
2011. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a férjed se egészséges,ha kiabál veled bármiért.A súlyod pedig a betegségedből adódik,ha ezt nem fogja fel,akkor jó nagy sz*rdarab a férjed.Valószínűleg az iq-ja bőven 90 alatt van.
2011. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!