Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem gyakran kiabál velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem gyakran kiabál velem az alakom miatt. Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem rajtam múlik?

Figyelt kérdés

Szülés után epebeteg lettem, azóta folyamatosan fogyok. Már 40 körül van a súlyom... sokszor a szememre veti, hogy nem így ismert meg, akkor még formás fenekem volt, nagyon szép alakom stb., most meg foghatja a csontokat. A fejébe vette, hogy tuti fogyókúrázom, pedig nem! Többször eszem egy nap 2-3 falatot, mert nem merek többet enni, mivel akkor begörcsölök. Nem fogja fel, ezzel meg a sírba visz :((((

Mivel tudnám bebizonyítani neki, hogy a betegség miatt nem tudok normálisan enni? Jah 168 cm-hez vagyok 41-42 kg, anno 53-55 voltam :((


2011. ápr. 13. 13:22
1 2
 11/11 mallory válasza:

[link]

Az élettani hatásait ajánlnám figyelmedbe! Én is próbáltam, nekem azóta semmi problémám nincsen. Naponta ettem egy szárat, egy hónapig. Herbáriákban is lehet kapni. Mellesleg a fekete retek is jó rá, segíti az emésztést. :)

2011. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!