Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi, akivel tavaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, akivel tavaly szilveszterkor úgymond, jobban megismerkedtem.Hajtsak rá, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Volt egy buli, ahol szinte együtt voltunk, majd leléptünk hozzá, és történt 1-2 dolog. Bár nem feküdtünk le. Azóta nem volt köztünk semmi se, mondjuk hívogatott telefonon, meg sms-eket is küldözgetett, de hiába. Kissé hibásnak tartottam akkor, és nem akartam látni. Azóta találkoztunk meg minden, voltam is nála filmezni, meg beszélgetni, hülyülni. De semmi, bár én tudom, hogy szeretett volna valamit, csak nem \'járást\', \'szerelmet\'.. hanem a szexet. Ezért nagyon nem is találkoztam vele akkor se. Viszont én vele voltam "így" először. És képtelen vagyok elfelejteni, mert jó volt. Eléggé helyes fiú is hozzá teszem. Nem tudom mit tegyek. Hajtsak rá?
2009. jan. 10. 22:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és azért írtam, hogy én hajtsak e rá, mert mivel az elmúlt időben ő tepert értem.. de azóta nem is nagyon találkoztunk.
2009. jan. 10. 22:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok mindenért lehet szeretni valakit.

sexért mert kedves okos ...


Ha nagyon hajt akkor lehet neki esélyt adni.

Ha csak azért akar de te is szeretnél 1 éjszakás kalandot akkor semmi akadálya.

Vagy mond meg neki te többre vágysz 1 éjszakánál.ha tényleg szeret megérti ha nem akkor meg nem is érdekelted igazán,mert nem szeret

2009. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!