Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szívesen bevállalnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen bevállalnátok egy párkapcsolatot teljesen más külsejű/kaliberű lánnyal is?

Figyelt kérdés

Én 21/F vagyok, eddig az átlagos csajok érdekeltek, most viszont úgy hozta az élet, hogy kezdek összejönni egy formásan telt lánnyal, szép nagy mellei vannak, vastagabb combok, és jó a feneke :) Kb. egymagasak vagyunk, a csaj meg úgy 65 kg körül. Ismerősök szokták kérdezni, hogy megy a csajozás, és azzal szoktam felvágni, hogy "nem is a szakterületem" a csaj :D és egyre jobban van kedvem kipróbálni egy ilyen kapcsolatot, mert valljuk be, fiúból vagyok, és mindig is izgatta a fantáziám, hogy milyen lehet egy ilyen nővel az élet :)

Magabiztos, aranyos, jókedvű, édes egy lány, nincs magától elszállva, és nem veti meg a romantikát se :)

1 hete ismerem, első Msn után rögtön randiztunk :P


2011. ápr. 15. 16:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha valakinek pl. a vasalthajú csajok vagy a konkrétan vékony, magas lányok tetszettek eddig, vagy a kis termetű lányok, azok mernének igent mondani egy ilyen újdonságra? :D
2011. ápr. 15. 16:17
 2/10 anonim ***** válasza:
azért durva, hogy a 65 kg már "ilyen nő", meg ilyesmik, mármint, hogy annyira más kategória, hogy még kérdést is kiírsz róla...
2011. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy 65kg-os nő csak akkor kövér, ha olyan 140-150cm.
2011. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mi gondolkozni való van ezen :/?

nem értem ha jó csaj akk cuppanj rá

2011. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az alacsonyabb, vékony, fiatalabb és hosszú hajú lányok jönnek be.

Most egy velem azonos magasságú, kicsi plusszal bíró, több évvel idősebb, rövid hajú lánynál próbálkozok. Mert szép, értelmes, szeretem. Ennyi.

2011. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is a súlyról szólt a kérdés...ennyi hülyét b*zdmeg.
2011. ápr. 15. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok de szivesen "bevállalnám" :)))) na és mi ha újdonság? :) egyszer élsz :))
2011. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenki hülye és csak te vagy okos, akkor minek kérdezel? Sosem értettem az ilyen megerősítő kérdéseket, akkor kérdezz ha valamit nem tudsz. Bár tudom hülyéknek áll a világ, ezért van ilyen jó sorod....
2011. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most látom, hogy írtad a kérdésedben, hogy "fiúból vagyok", akkor rendben, így értem, mert minden szinten messze állsz a férfitől.
2011. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jelentettelek.
2011. ápr. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!