Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam. Helyre lehetne még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam. Helyre lehetne még hozni, vagy felejtsem el végleg?

Figyelt kérdés
Több hete ismerek egy srácot, együtt járunk tánctanfolyamra, és végig látszott, h nem voltunk közömbösek egymásnak. Múlt héten elhívtam randizni, és ő időhiány miatt lemondta, sőt megírta hogy most nem akar komoly kapcsolatot, mert abszolút nem ér rá. Most úgy néz ki nem lesz semmi köztünk, mert ugyebár egyértelműen nemet mondott. Ha továbbra is emailezgetünk, és jól elvagyunk táncon lehet ebből még valami, vagy felejtsem el? 20/L
2011. ápr. 15. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az időhiány nem csak kifogás volt részéről, akkor igen, szerintem elképzelhető, hogy lesz még belőle valami. Az ember különböző okok miatt eldöntheti, hogy most nem akar kapcsolatot, mert van ennél egy csomó fontosabb dolga, de mindig jöhet valaki, aki ennél a csomó mindennél is fontosabb lesz.

Bár az is elképzelhető, hogy csak lerázni akart ezzel a" nincs időm" dumával.:(

2011. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen egy ideig csinálj ugy mintha nem igazán érdekelne. :) És ha télleg igaz hogy nincs ideje meg stb. akkor idővel keresni/érdeklődni fog irántad. De a lényeg hogy probáld meg lazán venni a dolgot és ne éld bele magad, hagyd hogy történjenek a dolgok magunktól :) 16L
2011. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!