Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a pasimmal. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a pasimmal. De nem kell még egyszer! Mégis túl kell élnem vhogy! De hogyan? Megőrülök!

Figyelt kérdés
De úgy gondolom,hogy így lesz a legjobb,mert megalázott,meg leépítette az önbizalmam.De nagyon!/pill úgy vok vele,hogy ezek után tuti nem kellek senkinek! :( Még mindig itt lakik,idő kérdése,h mikor megy.De azt mondta,h legkésőbb elsején.De olyanokat csinál!Tegnap megkérdezte,hogy nem e szo_pom le!?Otthagytam a pics_ába!Mit képzel magáról?4évig voltunk együtt.Ennyire nem tisztel engem és a 4 évet??De 4 év az 4 év,ha jó volt,ha rossz.Összeszoktunk.Ha elmegy,üres lesz a ház.Már úgy érzem megutáltam egy kicsit.De nehéz lesz,mert megváltoznak a mindennapjaim.Fájni fog,tudom!Ezt,hogy vészeljem át!????
2011. ápr. 17. 07:02
 1/4 kurbi ***** válasza:
Másik pasi esetleg?
2011. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lenne egy,de nem tudom most mi van!Megismertem egy kedves,udvarias pasit!Ő betegszállító.Nem tudtam járni nagyon a térdproblémám miatt és ők jöttek.Akkor láttam először.Beszélgettünk,elvoltunk.Most pénteken,másodjára,jöttek értem és mondta,hogy üljek oda előre mellé,mert tele van a kocsi beteggel.Egész úton nevetgéltünk,mert a kolegája nyomta a dumát.Hazafelé hátraültem,mert volt egy gyerek,akit fognom kellett,mert nem volt hely.Aztán mikor kiszállt egy beteg,megkérdezte,hogy nem e ülök vissza előre.Visszaültem. :) Tettük ki a gyereket egy intézetbe és kérdezte,hogy bemegyek-e vele.Bementem és beszélgettünk,mert várni kellet egy kicsit.Nagyon kedves,udvarias srác és mindig mosolyog.Mikor szálltam ki,mondtam neki,h bejelölöm iwiwen.Azóta nem jelölt vissza.Most 3 lehetőség van.1:leszar.2:nem volt gépközelbe3:van egy bnője akit már nem szeret,mert nagyon rosszul élnek a csaj féltékenysége miatt és nm akarta,h meglássa.Szted?Bejövök neki?Vagy felejtsem el???NAGYON KÉRLEK TITEKET,SEGÍTSETEK A KÉRDÉSEIMMEL KAPCSOLATBAN,MERT NINCS SENKIM,AKIVEL EZEKET MEG TUDOM BESZÉLNI.NAGYON-NAGYON FONTOSAK NEKEM A DOLGOK ÉS A VÁLASZAITOK!!!ELŐRE IS KÖSZÖNÖK MINDENT!!!!
2011. ápr. 17. 08:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah,és hnap mennem kell kontrollra.Hnap minden eldől!Mit csináljak?Nem akarom,hogy hnap lássam utójára!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 17. 08:03
 4/4 asdface ***** válasza:
a legrövidebb út mindig az egyenes
2011. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!