Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megeri vele lenni? Ugy altalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri vele lenni? Ugy altalaban jol kijovunk sokat szorakozunk, jatszunk, es erzem h szeret de nem annyira mint a kapcsolatunk elejen pontosan 1eve vagyok vele.

Figyelt kérdés

Osszesen 4-szer szakitottunk es ugyanenyiszer bocsajtottam meg neki elveszitettem egyik legjobb baratnom mert a baratnomnek nem tetszett ahogyan velem viselkedik (ahogy a szuleimnek sem).Neha veszekedunk mert nm beszel olyan szepen velem de axt megertettem mert elveszitette az edesanyat es az apukaja nevelte.Es ha megakarok beszelni vele dolgokat nem lehet mert axt mondja h mergesiteni akarom ot es h lenyugodtam akkor hivjam vissza s felejtsuk el az egeszet mert h nem ak nem jon ki hozzam mert nem erdemlem meg.

Ne haragudjatok a helyesirasert nincs magyar karakterem.

Es koszi.


2011. ápr. 17. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne mondj le a szeretteidről miatta és legyen méltóságod. Néha az is jusson eszedbe, hogy Ő megérdemli-e, amit teszel érte.
2011. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!