Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot kérnék miért wan ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niky emo girl kérdése:

Tanácsot kérnék miért wan ez és hogyan tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
még nyáron volt 1pasim én nyárvégén láttam utoljára meg v 3hónapja semmit nemis tudok róla de még mindig szeretem és 1re jobban hiányzik.. távolság miatt lett vége és miüta végelett azóta is szeretem meg őis engem mind2en próbáltuk mással de nemsikerült.. vagyis most róla nemtudok de nemtudom hogy hogy verhetném ki a fejemböl.. mindenkiben tkeresem senkinél se tudok sokáig megmaradni :( barátjával beszéltem és szerinte nincs senkije szal lehet meglátogatnám, szerintetek jóötlet? és nagyonszéen kérek mindenkit h ne oltsanak nem poénbol irtam ki :/
2011. ápr. 17. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

miért akarod meglátogatni? ne fuss utána, majd ő meglátogat ha nagyon hiányzol neki. egyébként meg a barátja, bármint mondhat neked. nem lehet manapság bízni senkiben sajna. :S

Tulajdonképpen, nem is igazán értem, miben kérsz tanácsot.

2011. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Így pontot tehetsz az érzelmeid kérdéses részére.
2011. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló azért mennék én mert az annya nemengedi házon kivülre a haverja akivel meg beszéltem arrol meg azthiszi megakarja verni mert volt 1kis félreértés köztük.. csak tudom h ismeri és azért őt kérdeztem meg h mivan vele.. az annya meg téll sehowa nemengedi emrt elég sok balhéba belekeveredett :/ meg nyáron mint utólag megtudtam hozzámis ugy jött h csak meglépett mert annya nemengedte.. am is ugyvolt h jön mikor legutóbb beszéltünk csak hát igy nemtud :/


2.válaszoló köszönöm a tanácsot :)

2011. ápr. 17. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:
NE ÍRJATOK MÁR MINDENT DUPLA V-VEL ENNYI R*HADT KVÁT MÁÁÁÁR
2011. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem mindent ugyirok csak néha ugy sikerül >.<
2011. ápr. 17. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? elég butácska vagy ilyen logika alpján...
2011. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17leszek juniusba
2011. ápr. 17. 15:55
 8/11 anonim válasza:
Majd ha a van szót nem W-vel írod, akkor talán válaszol valaki te pics@!
2011. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ribanc
2011. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
olvasdmárel többit b.zdmeg :@ szerintem nagyrészét simával irtam szal belehet fogni különben se ma helyesirásomrol kértem véleményt..
2011. ápr. 18. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!