Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tehetnék? Adnátok tanácsot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tehetnék? Adnátok tanácsot? 15/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú, aki egy évvel idősebb mint én, és egy táncklubba járunk táncra! Már régebben is tetszett, csak aztán összejött egy csajjal, és úgy éreztem, hogy fölösleges, hogy pedálozzak..a helyzet az, hogy már megint megtetszett, és most nincs csaja sem, de nem tudom, hogy én tetszem-e neki, és még életemben nem beszéltem vele, és nem tudom, hogy mit gondol rólam, nem vagyok csúnya, már sokan mondták, hogy szép vagyok, de nem tudom, hogy bejönnek-e neki a szemüveges csajok??? Ő amolyan menő, viszont elég visszahúzódó pasi.. már észrevettem, hogy néz, de lehet, hogy ennek semmi jelentősége.szeretném jobban megismerni, de nem merek hozzászólni sem meg semmi!! Most össze-vissza írtam, ezért bocsi, de annyira tanácstalan vagyok :(((
2011. júl. 26. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát erre csak annyit lehet mondani, hogy vegyél magadon bátorságot :) Ő is emberből van, nem fog harapni, a mostaninál rosszabb helyzetben meg úgysem leszel bárhogyan is sül el a dolog!
2011. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz szólni hozzá, akkor nincs mit tenni. Végy erőt magadon és szólítsd meg.
2011. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hogyan, amikor még fb-n sem merem bejelölni, meg aztán lehet, hogy a nevemet sem tudja XD
2011. júl. 26. 12:02
 4/8 Chrisstian_ ***** válasza:
Nem feltetlen kell rogton leszolitani a lenyeggel. Eloszor probalj vele csak szemkontaktust kezdemenyezni, mosolyogni rá. Ha pozitiv reakciot latsz, akkor nyugodtan szolitsd le vmi semleges temaval, ez esetben a tanc tokeletes. Ha mar beszelgettek probalj meg flortolni vele, ennek nem muszaj elso alkalommal lennie, ha veszi a lapot (nyilvan O sem hulye) akkor nyeregben vagy
2011. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát jelöld be fb-on, neten keresztül tuti nem fog harapni. :D Megnézi a profilképedet nyilván tudni fogja ki vagy, még ha a neved nem is rémlik neki.
2011. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd úgy, hogy szia! Majd mutatkozz be! (Először a nő nyújtja a kezét, és te is mondod először a neved!) A többi meg majd jön!
2011. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén én sem merném megszólítani. De legyen önbizalmad! Nehogy azt gondold csak azért nem tetszenél neki mert szemüveges vagy!? És lehet hogy ugyanígy érez mint te: nem mer kockáztatni. Szerintem a legjobb lenne ha kicsit feltűnőbben néznéd :) Akkor szerintem leesne neki a dolog (legalábbis sejtené) és ha ezután sem tesz semmit jelöld be fb-on. Innentől már csak cselekszik valamit esetleg még ráírhatsz. De ha még akkor sem mutatja jelét hogy bejössz neki akkor felejtős..

15/L

2011. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most magyarázkodni akarsz kérdező vagy a tettek mezejére lépni???


Mindenki elkezdi valahol, hát kezd el. AA miérteken, mert a hogyanokon feleslegez gondolkozni, majd az élet megoldja. Ő a legnagyobb rendező. Neked csak játszanod kell.

2011. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!