Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudja eldönteni az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudja eldönteni az a lány, hogy ki tetszik neki?

Figyelt kérdés

Szóval van az osztályban egy lány, és egy srác, meg én.

A srác már előző tanév végén szemet vetett a lányra, és udvarol neki, néha szünetben vele van, együtt beszélgetnek, tépik egymás haját, ahogy szokás.

Viszont néha olyan furcsán néz valamikor odajön hozzám a semmiből beszéltetni (elég furákat szokott kérdezni), és beszél hozzám, és néha órán engem néz, egyszer szemeztünk is.

De most akkor mért nem tud dönteni a lány, hogy ki jön be neki, és annak egyértelmű jelzéseket adni, nem pedig itt húzzuk egymás idegeit, vagyis ha lány volnék én így csinálnám.


16F


2011. ápr. 19. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
talán még nem komolyak az érzései. Csak játszik.
2011. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert így kényelmes neki
2011. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szerintem nem akar nagyon járni senkivel, inkább élvezi, hogy nem értik és kicsit kikészíthet mindenkit. Szereti, ha körülrajongják, főleg, ha többen is. ;)

18/L

2011. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én soha nem rajongtam körül, nem is mentem oda hozzá.

Ő jött oda hozzám.

2011. ápr. 19. 15:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbálj te kezdeményezni, ha tetszik neked a lány. Menj oda hozzá TE és kezdjetek el beszélgetni, aztán hívd el valahova a hétvégén...:)
2011. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De én számára nem akarok csak "egy lenni a sok közül".
2011. ápr. 19. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
ha tetszik akkor odamész, udvarolsz egy kicsit, megmondod hogy mi a felállás. ha nemet mondd, vagy csak "nem tudom"-ozik esetleg hasonló kamu szöveg akkor kerüld el jó messziről! neked az lesz a legjobb! sok ilyen hülye csaj van aki szeret játszani mások érzéseivel, az ilyeneket kerülni kell...
2011. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

15:40-es vagyok:

Az lehet, hogy ő ment oda hozzád, de szinte ugyan az. Ha félreérthetetlen jeleket küld egyszerre több srácnak, akkor nem éri meg. Élvezi, hogy játszadozhat. De ha tetszik és úgy gondolod talán nem csak játszadozik, akkor lépj. Ha mégis rájöttél, hogy nem érdemes az idődet pazarolni rá, akkor bármikor leléphetsz. De próbáld először kiismerni, ne gyere össze vele, hogy utána megbánd. :)

2011. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt a baj, hogy osztálytárs, ha nem volna az, szó nélkül odamennék hozzá...
2011. ápr. 19. 16:39
 10/11 anonim válasza:
Akkor bármikor oda tudsz menni hozzá beszélgetni feltűnés nélkül. Ne tegyél félreérthető lépéseket, csak barátkozz és kiderül mi lesz. :)
2011. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!