Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltátok már a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltátok már a párotokat?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat vagy házzasság!

Megcsaltátok már a párotokat ugy hogy tultettétek magatok rajta?


Mindkét nem véleménye érdekel...


2011. ápr. 19. 17:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A volt élettársamat megcsaltam, kétszer is. Az első nem volt olyan durva, csak hót részegen rámtalált, amint épp egy csajjal táncolok, akinek a nyakát csókolom/harapom. Ezt megbocsájtotta.


A második eset gólyatáborban volt, szintén piszkosul részegen. Egy végigpiált este végén ketten maradtunk egy csajjal, hát hogy-hogy nem, lesmároltam. Ekkor észbe kaptam, hogy talán mégsem kéne, úgyhogy több nem történt. (történhetett volna, bár az megint más kérdés, hogy képes lettem volna-e rá olyan állapotban :D ) Ezt már nem tudta meg. Kb 1-2 hónap kellett nekem hozzá, mire megemésztettem, és nem egész nap az járt a fejemben, hogy mekkora egy hazug roh@dék vagyok. Másfél év múlva szakítottunk, de nem emiatt. (azóta sem tudja)


Tanulság: alkohol csak mértékkel! Egyik esetben sem állt szándékomban megcsalni, pláne a második alkalommal, ami 2 nappal az összeköltözésünk előtt volt. :/

2011. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

10éve vagyunk házasok és nem!

Alkalom persze adódott volna, de szeretem a férjemet és Ő is engem! Akkor meg miért tenném kockára azt a kapcsolatot, amelyikben jól érzem magam, ahol becsülnek!

2011. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem. 18L
2011. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

egy régi kapcsolatomban megtettem és nem vallottam be.. fuuu olyan rossz érzés volt.. elárultam a a szerelmünket, egy részeg estével elrontottam mindent, kemény tanulópénz..

azóta soha nem tettem meg!!!!

2011. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%

mit nevezel megcsalásnak? lelkileg soha, de persze sexkalandjaim voltak elég szépen

csak azokat nem értem, akik ezt a kettőt nem tudják szétválasztani, holott az egyik csak egy biológiai szükséglet, a másik pedig egy érzelmi kötődés

2011. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 SSmile ***** válasza:
Eleinte nagyon elítéltem az ilyesmit. Azt mondtam mi szükség, ok lehet erre...ilyen nincs. Szakíts mielőtt mással kezdesz..ezt részben most is fent tartom..de az élet rávezetett arra, hogy nem mindig tudunk úgy cselekedni, ahogy kéne..és ezt nem lehet elítélni..( persze nem azt mondom, hogy fűvel-fával minden nap..) de vannak élethelyzetek amikor belecsöppensz..mert a kapcsolatod már megromlott..de ott a megszokás, még nem mentetek szét...stb, tényleg nem szabad ítélkezni most már én is rájöttem, hogy rengetek dolog olyanokat hozhat ki az emberből amire nem is gondolt volna!!..és az eredménye nem feltétlenül lesz negatív..sőt ! :)
2011. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Egy barátnömet se csaltam meg soha. Sértené a becsület kodexemet. :D:D


19/F

2011. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem, és nem is fogom soha. Ennek 2 fő oka van:

1. Szerelmes vagyok belé, több, mint 3 éve, és sosem tennék vele ilyet. És nem indok, amit az előző írt, hogy a megszokás összetartja a kapcsolatot stb... Ha elmúlik a szerelem, akkor nem maradunk együtt, és akkor nézünk más után. Nincs olyan, hogy úgy adja a helyzet... Ha már nem szeretem a párom, de valamiért nem szakítottunk még, akkor sem bántanám meg ilyesmivel, bármilyen helyzet is adódna.

2. Soha nem bírnék megcsókolni se olyan embert, akibe nem vagyok szerelmes, így szóba se jöhet, hogy bárkivel megcsaljam a barátomat, hiszen egy éjszaka alatt nem lehet valakivel szerelembe esni, pláne ha másba vagyok szerelmes...

20/L

2011. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Még gondolatban sem csaltam meg.
2011. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

nem, és nem is akarom, nekem csak ő kell, minek kéne más pasi

ő a legjobb, legtökéletesebb számomra, ha más bepróbálkozna csak elküdeném a búsba, hozzá úgyse érhet fel :D

2011. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!