Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltátok már a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltátok már a párotokat?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat vagy házzasság!

Megcsaltátok már a párotokat ugy hogy tultettétek magatok rajta?


Mindkét nem véleménye érdekel...


2011. ápr. 19. 17:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
a GYIK-en csupa full erkölcsös emberek vannak mindig :)
2011. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

nem csaltam meg. Idáig meg se fordult a fejemben.


Nincs biológiai szükséglet! Valakit vagy szeretsz és becsülsz vagy nem(annyira). Ha valami gondom volt akkor mindig meg tudtuk beszélni.

2011. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Valójában nem csaltam meg a párom,mióta összejöttünk,nem is tudtam "úgy" nézni a pasikat. Most viszont kicsit úgy érzem,mintha ellaposodott volna a kapcsolatunk,nem olyan szenvedélyes,nem járunk sehová,mert a barátomnak nincs kedve,stb és ezt szóvá is tettem,de csak vitatkozás lett belőle,pedig egyáltalán nem ez volt a célom,mert nagyon szeretem őt!Szóval itt jött a megcsalás...álmomban! Egy olyan pasival ráadásul,akinek van barátnője(na ilyet se tennék igazából,rámászni másnak a pasijára:S)Miután felébredtem nagyon rosszul éreztem magam,és ha belegondolok,még most is:/ a legrosszabb az egészben,h annyira valóságos volt!csókolóztunk azzal a sráccal,és közben arra gondoltam,h nem tehetem ezt a párommal,sajnáltam őt,és szégyelltem magam,de mégis jobban éreztem magam azzal,akivel épp voltam...:'(

remélem olyan lesz a kapcsolatunk,mint régen,és nem válik valóra ez az álom!!!

2011. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Dehogy csaltam meg,meg nem is fogom,isten ments!Ha már más kell nekem,akkor majd szólok neki és szakítok vele,és ha tudok igazat mondani,akkor használom a képességemet,mint hogy hazudjak..micsoda ostobaság ez a megcsalósdi basszus!

15/L

2011. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!