Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi legyen? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vagyok szerelmes a barátomba, de ő pedig szerelmes belém. Még mielőtt összejöttünk, éreztem iránta mélyebb érzelmeket, de az csak egy néhány napos fellángolás volt (akkor éreztem, mikor napokig nem láttam és hiányzott). Nem tudom, működhet-e így a kapcsolat. Egyre gyakrabban bizonytalanodom el és rosszul érzem magam, mert olyan érzés, mintha átvertem volna.

Most kérdezhetnétek, hogy akkor miért jöttem össze vele. Nos tulajdonképpen nem kérdeztük meg egymástól, hogy járjunk-e, hanem folyamatosan közelebb kerültünk a másikhoz... Az elején még nem voltam bizonytalan. Azt gondoltam, majd idővel kialakul a szerelem, de tévedtem. Szerintetek még van idő, hogy kialakuljon, vagy ne hitegessem?

(Olyan 2-3 hónapja tart a dolog.)


2011. ápr. 19. 20:20
 1/2 Darcy01 ***** válasza:

Hát elég kellemetlen helyzetben vagy az biztos:-(

A kapcsolat elejétől nem érzed, hogy szerelmes lennél? Vagy egyszer csak elmúlt?


Ha nem vagy belé szerelmes, akkor muszáj lesz véget vetned a kapcsolatnak, a saját és az ő érdekében is. Így a legtisztább szerintem. Annak semmi értelme, hogy folyamatosan rosszul érzed magad és lekiismeretfurdalásod van. Biztosan fájni fog neki a szakítás, de hosszú távon neki is jobb lesz így.

2011. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. :)

Igen, körülbelül onnantól fogva nem érzem a "rózsaszín ködöt". Talán csak a vágyakozás miatt éreztem anno, és egy kicsit bizonytalan voltam afelől, hogy lehet-e köztünk több, mint barátság. Lehet, hogy ez tette érdekessé a dolgot.

Sokszor magamat sem tudom követni, mert tegnap például teljesen szomorú voltam, ahogy a kapcsolatunkon agyaltam, ma meg tök jól éreztem magam vele. Kötődök hozzá, mert sok közös van bennünk meg az egész személye vonzó számomra, de az elbizonytalanít, hogy nem vagyok szerelmes.

2011. ápr. 20. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!