Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan pasikró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan pasikról, akik számolják, hogy hány nővel voltak már? 24/N

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 00:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírója vagyok! A pasimnak elöttem 28 nöje volt (csak sex, illetve regen 2 baratnö tartosan), es most 4 ev utan jöttem en a 29. Allitolag ugye komoly a dolog, 8 honapja hüseges....de engem nagyon zavar ez a dolog... Egyaltalan meglehet bizni ilyen esetben maximalisan a parodban??? Nem könnyü igy baratnönek lenni...sokszor felmerülnek regi dolgok..pl mikor havrjai megjegyzik, h en csak a 29. vagyok es nem tudta elerni a 30-at... stb
2011. ápr. 20. 00:08
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát ez ténleg furcsa!

Szerintem ha sokat mondogatja akkor hagyd ott de, olyan indokkal,hogy "megadom az esélyt a 30.-ra!!!"

Aztán a reakciobol lehet tudni hogy komoly a szándéka vagy sem.

Ez az én vélemény....

23 F

2011. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Miért az jobb lenne ha annyi nővel lett volna már, hogy megsem tudná számolni?
2011. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

AZ elsö vagyok.


Ez meg már milyen hogy számolgatja és haverjai is számontartják???Dicsekszik vele!

én soha nem számoldtam és nem is dicsekedtem vele!

2011. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hat ez az... ugye nem mindne pasi ilyen? :( Egyebkent nagyon ravasz volt a parom, mert 2 honap utan, miutan beleszerettem mondta csal el, h ö milyen kicsapongó életet élt, es h en vagyok a 29. Majdnem ott is hagytam...de hat meg sem...ill. ha hamarabb tudom meg, 100%-ban nem jövök vele össze....
2011. ápr. 20. 00:37
 6/18 anonim ***** válasza:

"Hat ez az... ugye nem mindne pasi ilyen? :( Egyebkent nagyon ravasz volt a parom, mert 2 honap utan, miutan beleszerettem mondta csal el, h ö milyen kicsapongó életet élt, es h en vagyok a 29. Majdnem ott is hagytam...de hat meg sem...ill. ha hamarabb tudom meg, 100%-ban nem jövök vele össze..."


Nem minden pasi ilyen, sőt nagyon sokan nem tartják számon, hogy mennyi nőjük volt, mert hát mire is jó.

Amúgy nem értem ezt az egészet. Ha együtt vagy vele, akkor elvileg szereted nem? De miért akartad elhagyni korábban, csak azért mert 28 nője volt? Még hogy a nőknek csak az érzelem számít és az, hogy szeressék őket, de amint kiderült ez a szám, máris csapongó lett és azon gondolkozol, hogy kidobd. Miért változtatta meg ez az érzéseidet? Attól félsz, hogy te is csak egy szám leszel és nem sokára szert tesz a 30.-ra? Ha egyáltalán nem mondta volna el, az jobb lett volna? Talán, nyugodtabb lennél és vastagabb lenne a rózsaszín köd, de nagyobb lenne a megrázkódtatás és a csalódás, ha hirtelen bejelentené, hogy vége és már megvan a harmincadik. Most azt kell eldöntened, hogy mennyire tulajdonítasz nagy jelentőséget annak, hogy előtted relatíve sok nője volt. Mert ha ez zavar, akkor nyugtalan leszel és arra fogsz gondolni, hogy te is csak ideiglenes vagy a számára és ez a kapcsolat rovására megy. A másik lehetőség, hogy nem törődsz a múlttal és csak azt tartod fontosnak, hogy mit érez irántad és, hogy most milyen. Persze, aki ennyire számon tartja, hogy összesen hány nője volt, attól nem sok jóra lehet számítani.

2011. ápr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ott követted el a hibát, hogy megkérdezted, pont ezért, mert akármennyit mondott volna, tuti hogy zavar, de a 28 az minen nőt zavarna. Ha nem tudod, csak érzed, hogy gyakorlott az persze nem zavar :)

Ha ő mondta el magától, mert úgy érezte, ezt meg el ostania, akkor ha én lennék a helyedben, akkor engem többet nem látna.


Amúgy én se mondom el a pasijaimnak, hogy hányan voltak előtte. Egyszerűen erre nincs jó válasz. A volt pasim pl a 4. volt, amin ugyan semmi szégyellni való nincs, de ha elmondom, akkor azon kezd el agyalni, hogy ki volt a másik 3 (ahhoz meg végképp nincs semmi köze), velük milyen volt, mekkora volt nekik stb. Ha több lett volna amúgy, akkor az a baj, ha kevés, akkor meg biztos majd még ki akarom élni magam, az a baj. Ezt amúgy az egyik fiú barátom mondta, akitől mindig megkérdezem az ilyen pasikkal kapcsolatos dolgokat. De ha belegondolsz, akkor ez női szemel is pont így van: ha kevés nője volt, akkor tapasztalatlan, meg majd biztos ki akarja élni magát, ha meg sok, akkor meg biztos azért lesz hűtlen. Ugyan már...

2011. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet értek. Nincs jó válasz erre. Jobb, ha mindenki tisztában van vele, hány partnere volt. Én kurv@nak vagy hímringyónak tartom, aki még azt se tudja hánnyal volt. Én még a nevükre is emlékszem. Egyébként pedig nem kérdezem meg a barátnőimtől hánnyal voltak. Teljesen mindegy és tudom, bármilyen számot mondanának zavarna. A lényeg, hogy most velem van és én legyek az egyetlen. Ha ő kérdez rá csak annyit mondok pont eléggel.

26F

2011. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

De durva...28 nő..pff, és még el is mondta..hát nem tudom...neked kell érezned, hogy mennyire szeret téged..Meg az is fontos, hogy miért mondta el...ha csak úgy szóba hozta, akkor az nem olyan jó...ha rákérdeztél és megmondta, egy fokkal jobb..

Amúgy én is tudom, hogy hány nője volt a férjemnek, szerencsére lefeküdni egyikkel sem feküdt le, és ő is tudja, hogy hány pasim volt...(1-el feküdtem le előtte)..bár nálunk még könnyű, egyrészt alacsony a szám, másrészt 15 éves korunktól barátok voltunk, szóval akkor is tudta volna, ha nem mondom el:) Amúgy 17 éves koromtól vagyok vele;)

2011. ápr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy ez miért durva.Legalább annyira pozitív,mint negatív.Ennyi ideje veled van,neked ez nem elég?Tipikus korlátolt nő szindróma.:"Minden pasi ilyen?"

Ránézek egy útszéli prostira,én is gondoljak arra,hogy minden nő ilyen?Amennyiben szűz lenne még,az lenne a bajod?Mert előtted még nem volt senkije,te bevezeted a "sex rejtelmeibe",aztán meg azon filózol,hogy biztos más nővel is ki szeretné próbálni a sexet?Ez meg már a tipikus női agyalós szindróma.Ha nem tudsz megbízni benne,akkor még most hagyd el.

2011. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!