Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm ilyen sértődős?

Figyelt kérdés

Ma nem voltam olyan jó passzban,mikor beszélgettünk,kérdezte tőlem,hogy mi az rajtam amin szívesen változtatnék?Én erre azt feleltem,hogy a fejem,ő nézett egy jó nagyot. Kicsit flegmán megkérdeztem tőle kétszer is,hogy mi van?Azt felelte erre,hogy mi lenne?semmi.. Aztán mondta,hogy ő inkább hazamegy takarítani.Megkérdeztem tőle,hogy most miért mész el?Elmondta,hogy azért mert csak mi van-ozni tudok mint valami bunkó paraszt..Majd ha lesz kedvem vele beszélgetni írjak rá.. Erre kiakadtam és mondtam neki,rám lehet mondani,hogy paraszt mert falusi vagyok..Ő meg erre azt mondta,hogy őt nem érdekli,ki hol lakik,de vele beszéljen normálisan,amíg ő is normálisan beszél vele,és elment haza. Hiába hívom fel,vagy írok rá msn-en se kép se hang.


Még soha nem akadt ki ilyen apróságon,vagy manapság a 15éves lányoknál ez a szokás?


18/F


2011. ápr. 20. 20:11
 1/2 SSmile ***** válasza:

Ne a kort nézd...hogy hány éves lány.

Egyébként ez elég furcsa, nagyjából az egész szitu az.

Megérthetné, hogy nem vagy jó passzban, csak lehet nem tudta mi van. Mindenesetre ha beszéltek mondd el neki, hogy ne haragudjon nem voltál jó hangulatban, de azért furcsa, hogy ilyenen felhúzta magát..beszéljétek meg!!

Egy ilyen még nem a világ vége..ha ez általánossá válik, akkor van gond!

2011. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Helloittvagyok ***** válasza:
Hát ez nagyon furcsa,bár szerintem sem a korral lenne a gond.Az én párom van,hogy egy hétig rajtam tölti ki a feszültségét.Együtt lakunk,és egy helyen,de külön műszakban dolgozunk.Volt,hogy egy hétig minden váltáskor akkora tapló volt,hogy csak na.Végigbőgtem a hetet,és pénteken jutott eszébe bocsánatot kérni.Toleráltam,mert ilyen vagyok,de van,aki ezt nagyon nem szereti.A barátnőd mondjuk túlreagálta és ha bocsánatot kértél,akkor nem kéne sértődnie.
2011. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!