Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vesztek a Párotoknak Húsvétra?

Figyelt kérdés

Valami kis jelképes dologgal meg szeretném lepni, de ilyen kis kerámia szívecskés nyuszis dolgot nem akarok :)

Én 23/L a Párom 33 éves. :)

Esetleg ötlete valakinek? :)


2011. ápr. 21. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyuszííít.
2011. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a locsolkodásért a piros tojás mellé egy nyakkendőtűt vettem.
2011. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Csokinyuszif@szt!
2011. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:
mi húsvétra csak a gyerekeknek szoktunk (saját még nincs). szerintem egy igazán jólsikerült húsvéti ebéd, mellé egy üveg finom bor tökéletesen megfelel :)
2011. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szereztem libatojást! az jó nagy! Kifújtam, kifestettem! persze ehhez nem árt egy kis ügyesség is h minél szebb legyen! de ezerféle technikával megcsinálhatod! Most már tervezem h készítek vmiből, ha mást nem akkor papírból vmi nyuszit is ami fogja!!:) csináltam húsvéti képeslapot is neki szalvétatechnikával,lehet lyukasztani.. itt is sok a variáció!
2011. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aranyos ötletek, de még nem élünk együtt :P Ebéd meg vacsi kilőve :)

Valami egyszerű de nagyszerűt szeretnék :)

2011. ápr. 21. 16:03
 7/7 napietus ***** válasza:
pont azért, mert nem éltek együtt :) a férjemnek nem ajándék egy ebéd vagy vacsora, mert minden nap főzök, minden nap finomat, és minden nap együtt eszünk. de amikor még csak jártunk, nagyon örült, ha meghívtam hozzánk és én főztem meg az egész menüt :)
2011. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!