Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért foglalkozik velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik velem ha nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha valaki "nagyon" utál és gyűlöl még is folyamatosan rám ír és minden alkalommal a fejemhez vágja?Mért foglalkozik a kiírásaimmal ha annyira gyűlöl?Ha én valakire megharagszom akkor nem oldom fel se skype-on se máshol,ő még is megtette!Mért?
2011. ápr. 21. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert akarja, hogy tudd.
2011. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezzel csak kínoz..Minden egyes alkalommal mint ha tőrt szúrna a szívembe :( De nem mutatom ki előtte...
2011. ápr. 21. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a lényeg, gonolom, h szenvedj.
2011. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő ilyen. Ez okoz neki örömöt. Bunkóság, de legyen az ő baja.
2011. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De sosem látja ha megbánt..Nem mutatom ki felé..Még is minap is azzal jött h hagyjam már békén a kiírásaimmal skype-on..Nem is neki címeztem de ő beképzeli magának h neki szánom a kiírásaim..Komolyan már a dili határán állok :S
2011. ápr. 21. 17:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Hiába is kérem h hagyjon békén egyszerűen nem képes rá..Kértem szépen,kértem durván..Már le is tiltottam akk meg a közös barátainkon keresztül üzengetett így inkább oldottam
2011. ápr. 21. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!