Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hazudott mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudott mit tegyek? Pasik tanácsát várom.

Figyelt kérdés

Másodszorra kaptam rajta a barátom hogy hazudott.. legelsőnek 3 alig alig beszéltük, tudtára adtam hogy nem érdekel már de nem adta fel és megígérte hogy soha többet nem hazudik.. most sem volt őszinte..

Este szolgálatban volt amikor egész este fent kell lennie és azt írta facen egy pasinak hogy milyen jó csaj ment el ott hogy megkúrná és milyen kár hogy nem hívta be.. aztán még 24 óra sem telt el.. de írja a haverjának h milyen jó szőke csaj ül a kabinba hogy megrakná..

Tagadta hogy az elsőt ő írta volna.. aztmondta hogy a másik szolgálatban lévő srác írta az ő facén a palinak.. végül nagy nehezen elmondta hogy ő írta a másikat is de nem akarta hogy még jobban mérges legyek..

Én is megnézem a pasikat.. én is mondok ilyeneket, de ez akkor is szarul esett.. nagyon.. egész nap hívott és keresett még majdnem másfél órát besz utána telón, és mondtam neki h vége mert nem volt őszinte megint hülyére vett.. ientől kezdve is hazudni fog.. meg kitudja hogy nem e csalt e már meg.. azt mondta hogy a pasik ezzel nagyzolni szoktak.. és soha nem csalt meg senkit eszébe se volt.. De akkor is.. miért hazudik? miértnem lehet őszintén elmondani hogy ő írta és akkor mivan ? ne haragudjak.. vagy mit tudom én..

Ha megbocsájtom ezt akkor megint megteszi majd velem és tovább hazudozik? Mit tegyek? Pasik válaszát várom! Amúgy megállapodtunk abban h nem leszünk együtt.. de én szeretem meg ő is.. mert am iszonyat rendes velem meg minden.. de ez amit írt a srácnak elég szarul esett.. Meg van hogy előttem megnéz lányokat ami nagyon szarul esik.. hiába mondom mindig ezt csinálja.. de mások előtt is ami ekem kellemetlen h a barátom előttem néz meg másikat.. ettől függetlenül még nem csalt meg senkit és téyleg nézzen meg másokat mert én sem vagyok vak de ne előttem mert én sem előtte teszem és én sem előtte teszem.. Azóta nem hívott még mit tegyek? Sürgős válaszokat várok!


2011. ápr. 21. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:

"Én is megnézem a pasikat.. én is mondok ilyeneket, de ez akkor is szarul esett.. nagyon"


Ezért nem mondta el hogy ő írta. mert idézem "akkor is szarul esett...nagyon" nem akarta hogy rosszul érezd magad. De ő aza tipikus kőbunkó aki minden csajt megb@szna és addig rakná amíg menni nem tud, és ezzel még kérkedik is. Az emg hoyg teis ilyeneket mondasz...Hát...Akkor ne várd el hogy ő ne mondja. Meg hogy ne nézzen meg másokat, ha teis ezt csinálod...

2011. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan gondolod? Persze, hogy először letagadta, hogy ő írta ezeket. Nyilván nem akart balhét. Én inkább azt nem értem, hogy lehet olyan primitív, hogy kiírja facebookon, amit gondol és amit - ahogy írod - te is szoktál néha gondolni. Tehát még a gondolat sincs jogod szemrehányást tenni.
2011. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nem előtte szoktam.. de igen is megnézem a pasikat.. ő is nézze meg a csajokat attól még nem lehet vaknak lenünk.. mert hűséget fogadtam nem vakságot! Én szóban mondom a barátnőimnek meg szoktunk ilyenekkel hülyéskedni, a barátom meg facen írta a chaten a haverjának.. szóval pasiból van ezzel semmi gond.. de nem előtte szoktam ilyeneket.. mert ő előttem is megnézi a csajokat de én előtte sose tettem ilyet. Jó ez nem mindennapos de van h megakad a szemem valakin.. de eszem ágába sincs semmi mert őt szeretem. Engem jobban zavar az hogy nem volt velem őszinte.. igazából érhető hogy akarta h rosszul essen nekem de ha hazudik és kiderül még jobban rosszul esik..

De ha azt megbocsájtom azt hiszi hogy bármit megtehet majd ezek után velem.. és kitudja hova fajul.. a végén lehet hogy meg is csal.. Nem tudom hogy hihetek e neki..mert most is hazudott..

2011. ápr. 21. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
nem az a baj, hogy hazudott, hanem az, hogy egy bunko paraszt. Egy rendes srac nem mond ilyeneket. Ha tetszik neki egy lany, esetleg azt mondja, hogy csinos. Na de gondolom nem egy rendes pasit kerestel, az ilyen primitiv stilus egybol meglatszik valakin.
2011. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan legeltesse a szemét, ha annál tovább nem megy. Pláne, hogy te is azt teszed.

Gondolom, hogyha ő megkérdezné tőled, hogy "te most annak a srácnak a seggét bámulod?" lelkesen bólogatnál.

Az meg, hogy pasik egymást közt mit beszélgetnek tökmindegy. 99%-ban nagyzolás.

Ezt te reagáltad túl. Nagyon.

2011. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dag ***** válasza:
52%

A tökömért kell ennyire túl reagálnotok a dolgokat, ti nők mindent túl játszotok! Figyelj, ha egy férfira rá kerül e gyeplő onnantól már csak az álmodozás marad, a bulizós és csajozós korszakról! Hagyjátok meg ezt a férfiaknak! Mit kell minden hülyeségért veszekedni, meg szétmenni?!

23/F

2011. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem kéne keresni őt? vagy várjam meg még ő keres?
2011. ápr. 21. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, persze, mindenkinél van valami, amitől a kelleténél jobban kiakad. Ha például te lennél a barátnőm, én a helyesírádoson, főleg a vesszők hiányán akadnék ki.
2011. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lovakat is megnézem, mégse... Nyugodtan nézheted a pasikat előtte, nézheti ő is a csajokat előtted, még meg nem unjátok. Hazudni viszont nem szabad egymásnak, az a része nincs túlreagálva. A facebook páwáknak van, megértőbbnek kellene legyél.
2011. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!