Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem? Mit tegyek? Van gyógyulás?

Figyelt kérdés

Ez borzalmas. Sok éve már a történetnek . Szerettem valakit nagyon .(és azóta se szerettem úgy mást mint őt). Megfogtam kicsit a megismerkedésünkkor ,de őt nem érdekeltem igazán. CSak pont annyira hogy időről időre felkavarja a lelkivilágom. Még a személyes búcsúzástól is megfosztott. Most legutóbb megint megtalálta, és őszintébb érdeklődést mutatott mint korábban bármikor ..

Azóta voltam a mennyországban ,most épp a bugyrok mélyén . És beleette a lelkembe magát .megint .jogtalanul.


SEGÍÍÍTSETEK ! :( ez borzalmas .


MI A MEGOLDÁS?


2011. ápr. 22. 21:22
 1/7 A kérdező kommentje:
hozzáteszem tudja az email címem ,egymás ismerősei is vagyunk egy oldalon. És egyszer csak feltűnik .Most eljutottam oda hogy akármennyire is szeretem már inkább útlom, hogy nekem mindig jó arcot kell vágnom ha megjelenik .Nagyon szeretem másrészt. Nem kívánok neki semmi rosszat. Sőt, ha kiderülne hogy minket tényleg nem egymásnak teremettetek odafent ,szívből kívánnám mindkettőnknek h találjuk meg a viszonzott boldogságot másnál. DE így ..ez így ..eléggé abszurd na .
2011. ápr. 22. 21:32
 2/7 A kérdező kommentje:
Senki ? :(:(
2011. ápr. 22. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Kínos helyzet. Nekem is volt hasonló. Vesszenek a nők!
2011. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Próbáltad már neki elmondani, hogy mit érzel.

Egyszer hasonló helyzetben voltam mint te, akkor olyan 14-15 lehettem. Elmondtam a srácnak. Ő nagyon kedves volt és azt mondta h nem érez hasonlót. Még a buszhoz is elkísért.

Nagyon megértő volt és nekem ez segített elfeljteni őt. Akkor és ott lezártam a dolgot, mert már legalább biztosan tudtam, h ő mit érez.

2011. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valahol talán mind 2en érezzük hogy találkoznunk kell, mert a búcsú hiánya is köt minket szerintem .(külföldi)

Nagyon sok szemétséget megcsinált anno, és én akkor még naiv kislány voltam. Érdekes, ahogy ő külsőleg amortizálódik az évek alatt úgy én talán egyre inkább kiteljesedek .Lelkiekben azt hiszem ez mindkettőnkre valamelyest igaz. Mármint az érés .

Szóval nem tudom ..

Most a napokban eszembe jutott ,és még aznap rámírt .Pedig nem is gondoltam rá vágyakozva meg sehogy csak eszembe jutott.Lehet véletlen ..de azt hiszem van valami rezgés köztünk.

Viszont nyilván ha szeretne már itt lenne vagy itt lett volna.


De hogy töröljem az életeméből ? Értitek ? minden elérhetőstégemet tudja . Már amennyiben ez a jó megoldás ,meg is tenném...

2011. ápr. 22. 21:55
 6/7 anonim válasza:

Amikor írt Neked akkor mit akart?

Miért nem mondod meg neki, hogy ez neked mennyire rossz neked így.

Szerencsére ilyen helyzetbe nem de hasonlóba már én is voltam. Én töröltem minden kapcsolatot vele, profilomat mindet..csak hogy még véletlenül se tudjon elérni és nyugodtan elfelejtsem, a "szakítás" nálunk sem személyesen történt. És hát a sors úgy alkitotta, hogy mikor már majdnem elfelejtettem megint felbukkant az életemben teljesen felkavart mindent és beszéltünk. Mindkettőnknek jót tett az hogy félévig még csak nem is hallottunk a másikról.

De egy biztos Ti még találkozni fogtok!

Egy könyvben olvastam..most nem tudom pontosan idézni de valahogy így hangzik.: " Mindaddig dolgunk van a másik emberrel ameddig közömbös nem lesz számunkra."

2011. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az írta 'my best,how are u" +Minden szülinapkor megköszönt, és újévkor is ír.na meg amikor ad hoc eszébe jutok .


Elég távolságtartó voltam vele ,de kedves ,mert nem akarok játszmázni ,abból már kinőttem ,végülis az én érzelmeim nem az ő felelőssége.Nem hisztizek ,azt csinálják a kislányok :)


Szóval filozofikus alkatomnál fogva inkább pár számra fontos gondlatot osztottam meg vele a 2 levélváltásunk alatt, azért ő maradt hűen semmitmondó tőmondatos tartalmilag .De a my best ,meg az i 'll meet u -t azt elküldte vagy 6x egymás után ..


Kicsit inkább úgy érzem elfáradtam ebben most tényleg . :(

2011. ápr. 22. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!