Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hódítsam vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tetszik neki más is és megakarom győzni hogy nálam jobbat nem találna soha.Szerintetek mit kéne tennem?Gondolkoztam hogy elhívom a városba és ott adok egy szerenádot neki hogy lássa mennyit jelent nekem.
2011. ápr. 23. 15:23
 1/6 tsz-tag ***** válasza:
pofonnal próbálkoztál már? az elég hatásos szokott lenni..rá se néz másra:)
2011. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah lehet jó lenne..:D xd nah most a viccet félre téve.
2011. ápr. 23. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerenádot :D:D::D:DD: öcséém hát Te nagyon jó vagy :D TE ugyanaz a retard*ált vagy aki azt hiszi hogy ha meg ver egy másik fiú, akkor meg kapja a csajt, mer ő lesz az alfahím?:D
2011. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem..de nem is tudna megverni mert "izmosabb" vagyok..meg egészségesebben élek..nem kúrok be minden hétvégén
2011. ápr. 23. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
"izmosabb" mért tetted idézőjelbe, mert DAGADT vagy? :D
2011. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon szánalmas vagy már elnézést. a kérdésed még okés volt de eza "izmosabb" vagyok bla nem kérdezte senki ez csak egy ércelődés volt hogy annyira hülye vagy mint azok akik azt hiszik hogy a verekedéssel lehet nőt nyerni. szerenádot fölösleges adni mert ha nincs esélyed akkorát égsz hogy csak na és őt is nagyon kellemetlen helyzetbe hozod. arra nem gondolsz hogy valószínüleg azért az exed mert már nem szeret? persze attól még lehet valami ezt nem mondom. derítsd ki hogy van e nála esélyed aztán tudasd vele hogy szeretnéd.
2011. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!