Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy vissza hódítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy vissza hódítsam a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel majd 4 évig jártunk!

Utolsó 5 hónap katasztrófa volt sokat veszekedtünk,nem is volt hozzá kedvem!Egy nagyon kedves megértő lányról van szó akinek van egy ikertestvére! Az ikertestvérének 5 hónapja van új pasija nem mondva hogy a srác 16 lány meg 19!Azóta romlott meg a kapcsolatunk mert látta hogy meg vannak a friss kapcsolatban a tesójáé-k!Előtte maga mennyország volt a kapcsolatunk! Három hete azzal jött hogy nem akarja folytatni a kapcsolatot mert már neki nem megy nem szeret úgy már mint régen!Nagyon rosszul esett!Semmi áron nem akar vissza jönni egy hétig kerestem rózsát vittem neki!Már mindent megpróbáltam de nem! 2hétre rá kiderült hogy új sráccal találkozgat,nekem nagyon rosszul eset! Megfogtam az összes cuccát be raktam a kocsiba még azt is amit tőle kaptam el vittem neki!Össze is veszett velem mondta hogy nincs miről beszélnünk! Azóta nem beszélünk nem is keres jó formán én se!Ha véletlen találkozunk is akkor se szolunk egymáshoz!Nagyon szeretem!Mindent megtennék érte hogy újra együtt legyünk!!!Utolsó nap amikor szakítottunk azzal jött hogy legyünk barátok még akkor le is feküdt velem!Mai napig kérdezi valaki tőle hogy szeret-e engem nem mond rá semmit!Szerintem szeret csak nem meri folytatni a sok veszekedés miatt! Az új srác meg egész más nem passzolnak semmiben egy héten jó formán 2-szer ha találkoznak!lassan Megbolondulok nélküle! Vissza szeretném szerezni!!!! Mit tegyek??????????


2009. okt. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal hogy rohantál utána és a tőle kapott ajándékokat is visszavitted, férfiként porig aláztad magad. A férfi társadalom nevében utasítalak hogy válj meg a golyóidtól és költözz délre.
2009. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt mond el neki már úgysints mit veszíteni :/
2009. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hm...A régi jó megszokott helyzet..elromlott kidobott lecserélt.!4 év sok idő!Biztosíthatlak ,hogy nagyon szeret még téged!Annyi a történet szimplán fogdd fel úgy , mintha a barátnőd egy élsportoló lenne aki imádja x sportot évekig űzi sok jo élmény csalódás öröm sírás meg mi egymás..az élete a sport!Nah de ám egy napon megsérül..lehet nagyon lehet csak kicsit..de a lényeg az az , hogy egy időre abba kell hagynia mert hát megkell gyógyulnia:)80%ban újra kezdik a sportolást a maradék 20% meg vagy nem is szerette igazán ..vagy pedig kiváncsi még milyen sport lehet az ami okozhat neki kicsitt másabb örömöket..élményeket!és itt a pont!A lényeg hogy hagyd hagy gyógyuljon:)!ha majd meggyógyul dönt..!
2009. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ugyan ebben vagyok én is. Sztem hagyd a fenébe adj fél évet vagy egy évet és utána keresd meg addig meg éld a saját életed. de legjobb ha elfelejted a francba. Nagyon sok csaj van és mindegyiknél van jobb hidd el és ne hagyd hogy a nő hordja a nadrágot légy férfi! Sose szabad megalázkodni mert ő nekik az kell hogy ott legyen egy férfiállat és nem hogy egy kis,szomorú fiúcska...Szoval fel a fejjel és keress új barátnőt
2009. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!