Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Én imádom őt, ő úgy érzi kezd kihűlni a szerelem. Mit tegyek??
2008. szept. 13. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd el egy romantikus helyre, és bizonyítsd be, hogy te szereted. Ha sikerül, még fellángolhat a dolog.

Hajrá


üdv: T

2008. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vidd el egy olyan helyre ahol sokat lehet nevetni pld vidámpark.vegyél neki egy szép csokor rozsát, vagy pedig fözz neki vacsorát gyertyafénnyel esteleg virágszirmokkal vagy egy szép fürdözést...szerintem illyenek nagyon lehet ötrülni legalábbis én el lennék olvadva:)
2008. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Sajna mostmár szünet van :'( amíg le nem rendezi magában érzéseit. De utána bevetek mindent remélem segít majd. Szorítsatok
2008. szept. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!