Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint nem azt kaptam, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint nem azt kaptam, amit hittem, vagy csak egy hisztis p vagyok?

Figyelt kérdés
A bajom a barátommal van. Szóval megbeszéltük, hogy holnap eljön hozzám locsolkodni, de fel sem hívott, hogy mikor vagy ilyesmi, úgy tűnik, sz-rik az egészre. Végül én hívtam fel, hogy mi a helyzet, mikorra várhatom, nagy kegyesen mondta, hogy mikorra, de már tökre le akart rázni. Dobjam őt? Nem is én ajánlottam fel, hogy jöjjön, ő akart annyira.
2011. ápr. 24. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Féri+húsvét=pia
2011. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet eldönteni. Mióta vagytok együtt? Máskor is érezted már,hogy nem törődik Veled? Beszéltél vele arról hogy ezek a dolgai zavarnak?
2011. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem piált, aludt. Vagy a piáért akar jönni? Hehe, azt megszívja, mert az nincs:D
2011. ápr. 24. 21:17
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érzed a stílusán,hogy Te akarod jobban az egészet,a találkákat,akkor érdemes szakítani,mielőtt még Ő aláz meg Téged.Amúgy bármit teszel,akkor is Te leszel a hibás, és a hisztis p.,hogy mossa magát.
2011. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Még friss a dolog, kb. 1 hónap. Nem mutatja ki az érzelmeit, vagyis csak néha. Ilyen téren eszméletlen link, megbeszéljük, hogy majd tali, aztán mindig nekem kell paráznom, hogy felhív-e végre...
2011. ápr. 24. 21:18
 6/20 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy ő akart jönni, meg többször hívott magához. Én már arra is gondoltam, hogy csak a szexre pályázik, de arra ráb-szott:P
2011. ápr. 24. 21:19
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy hónap után nem rohan hozzád, és a találkozókat is ennyire lazán veszi, akkor abszolút nem érdekled sztem. Vagy te akaszkodsz rá, és hagyja, vagy csak úgy van vele, hogy amíg nem talál jobbat te is jó leszel. 1 hónapos kapcsolatban, ha valóban érdeklitek egymást, egymáson kellene csüngeni.
2011. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Hát... ami a stílusodat illeti, lehet, hogy mégis összeillők vagytok. Jó kis veszekedős pár lennétek. Durva szavak dobálása, esetleg hajtépés is...
2011. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Minden nap ímélezünk, érdeklődik irántam, nem tudom ez jelent-e valamit. Ezek szerint hagyni kéne?
2011. ápr. 24. 21:22
 10/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nem beszélek rondán, csak eszméletlen ideges vagyok, legszívesebben sírnék, és így adom ki a dühöm. Elegem van a csalódásokból:(
2011. ápr. 24. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!