Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint nem azt kaptam, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint nem azt kaptam, amit hittem, vagy csak egy hisztis p vagyok?

Figyelt kérdés
A bajom a barátommal van. Szóval megbeszéltük, hogy holnap eljön hozzám locsolkodni, de fel sem hívott, hogy mikor vagy ilyesmi, úgy tűnik, sz-rik az egészre. Végül én hívtam fel, hogy mi a helyzet, mikorra várhatom, nagy kegyesen mondta, hogy mikorra, de már tökre le akart rázni. Dobjam őt? Nem is én ajánlottam fel, hogy jöjjön, ő akart annyira.
2011. ápr. 24. 21:12
1 2
 11/20 Kései Sirató ***** válasza:
HA kegyeskedik végre eljönni holnap, legyél közönyös, nálam az mindig beválik. Én tegnap voltam tök közönyös a pasimmal (mert megérdemelte) és most meg azt sem tudja, hogyan hordozzon a tenyerén.
2011. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, e-mailezni a világ túlsó felén élő baráttal szoktak az emberek, nem a pár percre élő párukkal... Szerintem ez nem kapcsolat, hanem csak szimpátia.
2011. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne hogy lefeküdj vele,mert csak egy leszel a sok között mig kersi a megfelelő nőt...
2011. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogok vele lefeküdni, az tuti. Amúgy kb. heti 2x talizunk, akkor jól elvagyunk.
2011. ápr. 24. 21:33
 15/20 anonim ***** válasza:
holnap kell locsolkodni more:D
2011. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő csak havert lát benned te meg kapcsolatot magyaráztál bele,ő érzi is ezt,és már terhes neki ez a dolog valószinű ezért olyan lerázó veled.
2011. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Emailben nem lehet fenntartani egy párkapcsolatot. Ez még viccnek is rossz. Levében lehet hulla szerelmes valaki, ha élőben meg nem akar látni, csak ha épp kedve szottyan néha....

Dobd ki!

2011. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg semmi baj sincs a barátoddal. Megigérte, hogy elmegy holnap, és meglocsol. Általában ezt délig szokták megejteni. De te nem tudod kivárni, hogy odamenjen, hanem kínosban felkelted őt, hogy hát akkor mikor jön már? Szal nem tudom, mit kellett volna tennie holnapig. Ugyanis holnap lesz locsolkodás. Legtöbbször reggel 6, és dél között. Ezt nem bírtad kivárni idegekkel? És te akarsz büntetni? Miért is?
2011. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazad van. De még sosem volt nálam, és nekem ez egyértelműnek tűnt, hogy felhív napközben a részleteket megbeszélni. És nem tette, pedig egész nap vártam:(
2011. ápr. 24. 22:05
 20/20 anonim ***** válasza:
Mivel én nem vagyok már 16 éves,régen kidobtam volna,mint a szél.Ha nem érzed a megbecsülést,a tenni akarást Rajta,akkor hagyd a g..ibe.Elhiheted nekem,mikor valamit nagyon erőltetsz,annak sosincs jó vége.Találsz Te Nála jobbat!
2011. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!