Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ahhoz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ahhoz ha egy fiú-barátotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Ha azt mondaná, 2 év ismerettség után, hogy "azt hiszem, jobb lenne ha pár hónapig nem találkoznánk és nem beszélnénk"


pár héttel ezelőtt, még hetente 1-2x találkoztunk rendszeresen...


(Igen van barátnője már 1 éve kb)


2011. ápr. 24. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sztem is beléd szerethetett,és így tényleg könnyebb lesz neki,főleg így hogy terhes is vagy:/
2011. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet! Köszönöm csakhát nem jó.....


Volt amikor én is többet éreztem iránta de ezt próbáltam én is elfojtani...de sosem történt semmi komoly köztünk.


mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 24. 21:46
 13/14 anonim ***** válasza:
nem is kérdés , ezt én is eljátszottam ugyanígy egy lánnyal , túl nehéz volt látni minden nap
2011. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

21:53-as!


Akkor te is beleszerettél a lány barátodba, aki foglalt volt, és egy idő után inkább elváltak útjaitok ? Mert ugy egy idő után könnyebb volt?


hülye kérdéseim vannak 24 évesen mi?? :)


Csak ő volt a legjobb barátom..

2011. ápr. 24. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!