Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Nagyon szép vagy.

Mondom erre, de aranyos vagy. :) De nem vagyok gyönyörű(persze ezt csak szerénységből, mert hát azért..tényleg elég szép vagyok)

Erre ő: ha gyönyörű lennél, nem is szeretnélek annyira. De nekem nem kell szebb lány. Láttam már szebb lányt is, de szerintem nagyon szép vagy.

Ez mi? :O


2011. júl. 6. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Istenem,arra még nem gondoltál,hogy nem a külsődért szeret? Na jó ez kicsit ugy irtam le mintha nem teccenél neki,bár akkor szerintem nem lenne a palid.Szerintem csupán azt akarta közölni hogy így is tökéletes vagy:)
2011. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, csak mások szerint gyönyörű vagyok.
2011. júl. 6. 09:44
 3/12 anonim ***** válasza:
látom nem érted. szerintem nem azt akarta mondani hogy nem vagy gyönyörű,hanem hogy igy pont jó vagy neki.
2011. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
és nagyon buta, hogy ilyeneket le is mersz írni. Ha valaki nem omlik a lábad elé, akkor kétségbeesel? Ok, biztos nagyon-nagyon gyönyörű vagy, de lehet, a pasid tudja, hogy így is eléggé el vagy szállva magadtól, és nem akarja még ezt fokozni.
2011. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát nagyon rosszul esne,mert én is érzékeny vagyok az ilyesmire,de ha belegondolunk,nem akart semmi rosszat,csak nem gondolta át.

Az egyszer biztos,hogy őszinte,túlságosan is:D

Nem szakítanél,de egy picit akaratomon kívül azért durcás lennék és próbálnék tenni azért,hogy jobban tetszek neki:)

2011. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

...én hogy nem minden külső...

lehet egy szétcicomázottplázaringyó szép... meg jó csaj, de lehet, hogy egy légtérben sem tudna vele megmaradni, mert annyira hülye.

téged meg úgy szeret ahogy vagy.

2011. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, gyönyörű vagy, vagy sem, de, hogy egy elkényeztetett kiskirálylány, az fix. Nőj fel!
2011. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem elég ha azt mondja hogy nekem nem kell szebb lány?Szerintem ez azt tükrözi hogy épp megfelelsz neki,nem értem,hogy ez miért sértő. F
2011. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na azért álljon meg a mente,nem írunk csak így magunkról olyat,hogy gyönyörű vagyok.Oké egészséges önbizalom meg minden,de ez már egoizmus.

Nincs olyan ember aki mindenkinek tetszene.

Talán a barátod is tudja,hogy ígyis elég nagy az egód és esetleg zavarja.

2011. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
minek ez az álszerénység? te mondtad hogy nem vagy az, és amikor egyet ért veled, akkor még ő a bunkó, mert neked rosszul esik? gondold át még egyszer, mert nem a asrácban van a hiba.
2011. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!