Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tipikus, csajozós "rosszfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus, csajozós "rosszfiú" megtalálhatja azt a lányt, aki miatt képes változni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 00:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
bocsànat az előző kommentelőknek nem sok igazuk van mivel nagyrèszt lànyok:ezèrt azt mondom neked hogy igen megtalàlhatja azt a lànyt ha èrzi irànta azt a vàgyat ...:)
2011. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Igen! Én nem naiv kislány vagyok, tényleg van ilyen.

A barátommal már 8 hónapja járunk. Egyre szerelmesebbek vagyunk egymásba. Ő az a tipikus csajozós rosszfiú volt előttem. Benne volt mindenben. Füvezett, erősen alkoholizált, rengeteget dohányzott, rengeteget lógott suliból, suli helyett a haverokkal csavargott. 2 suliból csapták ki. Sok verekedésben vett részt. Hetente váltotta a csajait, akiket nem is szeretett. És még sorolhatnám. És nem túlzok! Így volt... Engem is egy másik csávótól szedett el, mert volt barátom, csak beleszerettem a szemeibe, és ezért elhagytam. De nem bántam meg. A barátommal 8 hónapja együtt vagyunk, szinte minden időnket együtt töltjük. Már nem hazudik, nem iszik, leállt teljesen a fűvel, és a cigivel is kezd leszokni. A züllött életét elhagyta, a barátaival együtt. Mindent a kukába dobott miattam, és új életet kezdett velem. Én nem mondtam neki egy szóval se, hogy változzon! Ő akarta...mert tényleg belém szeretett, és tudta hogy ha olyan marad amilyen, akkor nem lehetünk sokáig együtt, mert én pont az ellentetje (jókislány) voltam. Teljesen megváltozott! Rendesen bejár suliba, tanul, dolgozni kezdett és más csajokra rá se néz. Nem a naivitás beszél belőlem. Őszintén megmondva, én sem hittem volna, hogy létezik ilyen, főleg azt nem, hogy pont velem fog megtörténni...de láss csodát: a szerelem bármire képes!

Jaa és ne itéljétek el elsőre a "rosszfiúkat"! Az én barátomnak a züllött élete mögött az idegbeteg alkoholista apja áll, meg a rossz (ex)baráti társasága. Mikor összejöttem vele, mindenki csak pár hetet adott jó esetben a kapcsolatunknak... :) Azért csajok ne higgyétek, hogy minden rosszfiú ilyen! De vannak csodák...

18/L

2011. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igen megváltozhat. Én ismerek olyan embert akivel a lányos anyukák riogatták a lányaikat. És megváltozott teljesen, most épp a gyerekét várja vagy már meg is született neki. Egyébként 6 gyereket akarnak a párjával.
2011. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igenis megtalálhatja! A barátommal is pont ugyanez történt, miután egymásra találtunk! Ő volt az a tipikus nőcsábász rosszfiú, akinél a lányok csak arra kellettek. De velem... egy új ember lett belőle. (az ő és a környezete állítása szerint). Immáron 8 hónapja élünk boldog kapcsolatban :) 17/L
2011. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!