Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plátói szerelem, vagy mi ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem, vagy mi ez? Ti mit tennétek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

30-as éveim elején járok, férjnél vagyok, és most várom a második a gyerekemet, de van egy titkom.

13 évvel ezelőtt volt egy rövid, ám szenvedélyes kapcsolatom egy sráccal, akit a mai napig nem tudok kiverni a fejemből.

13 éve semmit nem tudok róla, éltem tovább az életemet, csak minden nap gondolok rá, és évente kb egyszer rákerestem a nevére a neten. Nemrég megtaláltam az elérhetőségeit, és nem hagy nyugodni, hogy ha most nem írok neki egy e-mailt, soha nem lesz nyugtom.

A gyerekeim a mindenem, és szeretem a férjemet, nem akarok hazudozni, és nem akarok fájdalmat okozni se nekik se magamnak.

Ezt nem mondhatom el senkinek, ezért érdekelne kívülállók véleménye. Nekem megvan a magamé, de nem akarok senkit befolyásolni.


2011. nov. 17. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Elfojtott érzés, bár nem mondható beteljesületlennek. Ha az segít beszélgess vele, hátha az már elég, de semmiképp se menj tovább, hisz ott a családod, és őket nem hagyhatod cserben! Lehet kiderül, hogy már nem is az az ember, akit akkor láttál benne és úgymond "kiábrándulsz" belőle!
2011. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisztáztad magadban, hogy mit vársz ettől az e-mailtól? Ha esetleg megkörnyékezne akkor ellen tudnál állni? Nem csak a szenvedély hiányzik a jelenlegi kapcsolatodból, és tudat alatt ott keresed ahol egyszer már megkaptad? Lehet, hogy ez a levél egy lavinát indítana el, ami maga alá temetné a jelenlegi életedet? Mérlegelj, mérd fel a kockázatokat hideg fejjel. Légy tárgyilagos amikor átgondolod ezeket. Azért írok így, mert a nők elsősorban nem az eszükre hallgatnak, csak sodródnak az érzelmeik által.
2011. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod aki egyszer igazán szeretett valakit az életében, mindig is szeretni fogja. Szóval innen ered ez a levélírás dolog. Ilyet én is megtette, kiderült, hogy nagyon megváltozott, néhány levélváltás után meg is szakadt a kapcsolatunk újra. Ettől függetlenül jó szívvel emlékszem rá.

Eddig minden e-mailról amit írtál, beszámoltál a családodnak? Szerintem nem. De az előttem hozzászólónak igaza van, esetleg a másik fél többet akarhat, mint levelezés, és akkor észnél kell lenned.

2011. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves második, leírtad minden parámat, és teljesen igazad van.

Mi lehet ha megírom azt az e-mailt? Jobb esetben már nem is emlékszik rám, vagy egészen más ember, mint az az idealizált kép, ami róla él bennem, vagy egyáltalán nem lesz már szimpi. Ezzel végre lezárhatnám magamban.

De mi van ha újra fellobban a szikra? Ez a rosszabb eset, mert borulna az egész életem.

Akkor meg minek is bolygatni a múltat?

Azt hiszem ezen el fogok rágódni még pár évig, ha már eddig húztam. Köszönöm hogy megoszthattam valakivel, és hogy segítettetek. :)

2011. nov. 17. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett utána ?
2016. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!