Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartsam távol magamtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam távol magamtól?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek tetszik egy srác (teljesen bele van zúgva), de a srácnak nem igazán jön be. Egy bulin bemutattak a srácnak és elkezdett közeledni felém. Én nem akartam tőle semmit, de aztán eléggé megkedveltem őt(és ez kölcsönös)Természetesen azt hogy megkedveltem nem mondtam el a barátnőmnek , ugyanis félek hogy rámenne a barátságunk.

És ha most esetleg komolyabbra fordulna a dolog nem tudom hogy mit tennék jöjjek össze vele kockáztatva azt hogy elveszítem a barátnőm vagy hagyjam őt hiszen lesz még pasi az életemben?

16/L


2011. ápr. 26. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne a barátnőddel foglalkozz, ezt nem neked, hanem neki kell megértenie
2011. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha emiatt véget vet a barátságotoknak, akkor jobb is, hogy úgy történik... tényleg nem a te dolgod, hogy lemondj róla. Ha tetszik a srác és jól érzitek magatokat, akkor hajrá!
2011. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából ha én a barátnőm helyében lennék két perc és megyek tovább nem zavarna , de igazából még sose voltam ilyen helyzetben és nem tudom hogy hogyan reagálna rá.
2011. ápr. 26. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha igaz barát,akkor megérti az érzéseidet,és nem vész el a barátságotok.Sztem próbáld meg.
2011. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!