Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, hány éves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hány éves a legidősebb srác aki kezdene egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

A lányról mesélek egy kicsit, mert gondolom a belső érettsége is fontos. Először is: az unokatestvérem az. Aggódom érte, mert nem volt még barátja. Mindig mesélte, hogy udvarolnak neki, egyszerre hárman is, de őt nem érdekli. Beszélgettünk erről, mire azt mondta, neki nem kellenek a mai metroszexuális, sminkelt, vasalt hajú srácok,akiknek csak a buli, pia, drogok léteznek, ő érettebb pasit akar, legalább 20 felett.

Nagyon érett, felnőtt gondolkodású. Céltudatos, talpraesett, nem befolyásolható tömegliba. Nagyon szereti az állatokat, a havi zsebpénzéből mindig utal a helyi állatmenhely javára. Jó tanuló is, vannak álmai, tervei. Ugyanakkor nem stréber,rengeteg barátja van. Nem található meg minden hétvégén a város legnagyobb diszkójában, ahol épp a vécén hány. 2-3 hetente megy el kisebb bulikba, bár a koncerteket jobban szereti. Zenei téren is sokkal érettebb, igényesebb, mint a mai tinik, legalábbis az én szememmel. Nagyon jól el lehet vele beszélgetni komoly témákról, remek szókincse van, tegnap is megkérdezték tőle: hány éves is vagy te? mert nem épp 16nak tűnsz. De ez nem jelenti azt, hogy okoskodó, nem fitogtatja a tudását, akkor beszél ilyenekről, így, ha kérdezik. Ugyanakkor nagyon poénos, vicces, nevetős lány, a társasága kiemelkedő pontjának tartják. Mint korábban írtam, talpraesett, céltudatos, ám mégis tudom, hogy élvezi, ha alárendelt lehet, ha valakihez odabújhat, akinél biztonságot, szeretetet érez. És nem utolsósorban nagyon szép. Nem elfogultságból mondom, mindenki ezt mondja, ő mégis rettenetesen szerény.


Idáig a rekord egy 26 éves srác volt, aki azt mondta neki, bármikor járna vele.


2011. ápr. 26. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem ellenkezel, akkor egy 70 éves is összejöhet... :D
2011. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mikorra tervezi a házasságot?

2 éven belül lehet?

2011. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
kéne? :D
2011. ápr. 26. 10:28
 4/21 anonim ***** válasza:

nem a kor számít xD nekem az a tapasztalatom hogy ezek a kislányok egyáltalán nem érettek talán eltudják hitetni magukkal meg másokkal is de ha már egy kapcsolatban van egy X évvel idősebb palinál a pali 1 hét alatt megfogja érezni hogy

" jaj de kis buta kis éretlen"

a pasi ráfog jönni hogy simán kihasználhatja mert a csaj mindent elhisz neki közben azt hiszi hogy érett :D

ez mindig így lesz :D aztán hisztiznek hogy még érettebb pasi kellett volna xD

szerintem jó neki a korabeli felhozatal...

2011. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok de nem lenne akadály egy 16 éves lány.
2011. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Á, nem hinném, hogy mindent elhisz. Legalábbis én annyit tudok, hogy hosszú idő kell neki, hogy teljesen megbízzon az emberekben. Nem tudom, mi lenne, ha nagyon megtetszene neki egy pasi.
2011. ápr. 26. 10:32
 7/21 anonim ***** válasza:

ez nem így megy :D hiába ismered és mondod ezt róla... abban a pillanatban csak ennyi jár majd a fejében

" idősebb érett joképü etc."

egyszerüen fizikai képtelenség hogy tartós kapcsolat legyen ugyanis az idősebb férfi agya jóval fejlettebb mármár manipulatívan hat a fejletlen kislány agyra -.-

ebből nem származhat kiegyensúlyozott párkapcsolat, kivéve ha a pali egy retardált vagy tényleg szerelmes akkor hozzászokik

25 év felett van az a kor hogy az agy eléri a végső fejlődést szerintem onnantól már egyik fél sem lehet manipulatív a gyengébb félre onntól mindketten felnőttek, max tapasztalatban lehet előny

2011. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"vagy tényleg szerelmes"

Hm. Érdekes.

2011. ápr. 26. 10:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok és tudnák értékelni egy ilyen lányt! :)
2011. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

nem egészséges, akármennyire szerelmesek rájön a pali hogy a csaj semmire sem jön rá -.- aztán egyre több mindent fog megengedni magának mert a csaj naív tapasztalatlan és éretlen

ebből már csak két út jön

szakítás

hűtlenség

2011. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!