Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy csajnál volt olyan amit úgy véltem h szerelem. De nem vagyok benne biztos. Sokat beszélgettem vele, mindig rá gondoltam, és volt az az izgatottság a gyomromban. Fura volt. De végül is nem jöttem vele össze az én hülyeségem miatt, és már alig beszélünk. Csak mostanság megint eszembe jutott (ő is abba a középsuliba jön jövőre ahova én járok), de valahogy nem tudok neki mit mondani, nincs téma amiről tudnák vele beszélni. Ez szerelem volt, v hirtelen fellángolás?

Jó lenne megint vele jó viszonyba lenni.

17/F


2011. ápr. 27. 15:31
 1/3 anonim válasza:
Nem hinném hogy szerelem ha nincs közös témátok nem nézhetitek egymást egész nap:-)! Ha tényleg szerelmes leszel tudni fogod és nem fogod megkérdezni senkitől! rózsaszín felhő, önfeledt boldogság, stb. Lehet hogy csak szeretethiányod van!
2011. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már voltam abban az állapotban, amit szerelemnek neveznek. Szerintem két fajta szerelem van, ami boldogságot hoz, és ami fájdalmat. Velem eddig csak az utóbbi történt meg, már legalább kétszer. Szóval én nem rózsaszín felhőket láttam, meg glóriát az emberek feje felett, hanem szó szerint a vénuszon éreztem magam...
2011. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem! Szerelem egyfajta van csak a vége lehet több fajta! A te esetedben fájdalmas, mint ahogy mindenki életében van ilyen! Szerintem
2011. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!