Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haver bajok, szerelem-baratsag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver bajok, szerelem-baratsag. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel joban vagyunk... nem tulzottan, de suliban beszelgetunk, tancra is egyutt gyakorlunk, kedvel engem, de nem jobban mint egy havert... sok lany baratja van, mellettuk labdaba sem rughatok, veluk sokkal jobban kijon... az igazsag, hogy fel eve ismerem, es nagyon megkedveltem, bele is szerettem - azt hiszem... - a lenyeg, hogy tobben plegykaltak, hogy meleg, vagy bi a srac. Neha tancon flortolgetett is, es minden heten masba szerelmes, bar nem mondja el, hogy kibe... tegnap is megigerte, hogy egyutt gyakorlunk, de mondta, hogy csak 10 percet tud maradni, majd lelepett az ex csajaval...


Mit tegyek? Megmondjam neki, hogy jobban kedvelem, mint egy baratot? Vagy felejtsem el?


Nem akarom elvesziteni... bar igazabol magam sem tudom, hogy mit akarok... szuleim is elleneznek a kapcsolatot vele, mivel mar ismerik, meg annak sem orulnek, hogy csak baratok vagyunk... vagy is, hogy sulin kivul egyszer talalkoztunk a tanc miatt, es nem dijaztak...


2011. ápr. 27. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló szituációban voltam. Nagyon jó haverok voltunk az egyik sráccal, rengeteget beszéltünk (főképp msn-en,dee ott mindig) tetszettem is neki, jobban kedvelt, mint egy barátot..aztán, mikor elmondtam, hogy kialakultak bennem érzelmek, mint akit kicseréltek...nem írt, nem keresett majdnem 1 hónapig...aztán ráírtam, h miért lett ilyen...de semmi normális válasz. Azóta van párja, néha beszélgetünk, de nagyon elhidegültünk egymástól. Ő keres általában, de miért.... Szóval csak óvatosan közeledj, én azt mondom. Ha nem akarod elveszíteni a barátságát, akkor mindenképp puhatolózz előbb. De ha kockáztatsz, mérlegelj: el tudod képzelni csak barátként, és titkolod érzéseid, mégha bele is pusztulsz, vagy megmondod, mit érzel. De ebben az esetben nem mindig pozitív a végkifejlet. Minden esetre sok szerencsét!
2011. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!