Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntenem kell, szerelmi ügy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntenem kell, szerelmi ügy, de nem tudom mi alapján és hogy?! Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahogy a kérdésemben is írtam döntenem kell. Természetesen nem azt várom hogy ti döntsetek helyettem csupán független véleményeket szeretnék, és köszönöm a segítséget.

Tehát 19 éves lány vagyok, 2 éve van egy barátom, aki régen a legjobb barátom volt és a kapcsolatunk remek, tökéletesen össze illünk és nagyon jól érzem vele magam 2 év után is. Viszont sajnos az a tűz, és szenvedély kialudt már, sőt már a szexet sem igazán kívánom vele. Felmerült már bennem a szakítás, de tudom hogy nagyon hiányozna, csak így már olyan kihűlt az egész felőle sem érzem már azt a nagy szeretetet. Viszont megismertem egy fiút aki idősebb nálam, de nagyon aranyos és nagyon tudna szeretni ebben biztos vagyok, elég nagy hatással van rám, de nem érzem vele olyan jól magam mint a barátommal (a hétköznapokban pl.) Viszont szexuálisan vonz, az is hogy újdonság, kaland hiszen még fiatal vagyok és azért is mert tényleg már most eláraszt a szeretetével amit ilyen szinten már rég nem éreztem. Nem tudom mit tegyek kit válasszak. Nem csaltam meg a barátomat, és mielőtt bármibe bele mennék szakítanék vele csak nem tudom eldönteni hogy mi lenne a jó. Ha megpróbálnám ezzel a fiúval aki érdekes és vonzó, de nem vagyok olyan jól el vele mint a barátommal, vagy maradjak egy kihűlt kapcsolatban, amiben jól érzem magam, de nem teljes?

Sajnálom hogy ilyen hsoszú lett, és előre is köszönöm a válaszokat, elég tanácstalan vagyok! Köszönöm!!


2011. ápr. 27. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts a barátoddal, ezt javaslom. Magad is írtad: "vonz, az is hogy újdonság, kaland hiszen még fiatal vagyok". Ismerkedj meg a másik férfival, s ha úgy látod, beleszerettél (ezzel párhuzamosan pedig kiszerettél a barátoddal), akkor végleg mondd ki a szakítást.
2011. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem fiatal vagy még, élvezd az életet.

Vagy próbálj meg a barátoddal beszélni erről, hogy már nem olyan mint régen. Vagy találjatok ki vmit együtt:) Pezsdítsétek fel a kapcsolatotokat ;D Ha ez sem menne akk szerintem nincs mit tenni :/

2011. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, énis teljesen így gondolom, csak félek is meg nem is könnyű lépni. Várom még a válaszokat, esetleg:)
2011. ápr. 29. 11:35
 4/7 Ywerd ***** válasza:

Beszéljétek meg a jelenlegi barátoddal,hogy ez így nem működik,mindketten fiatalok vagytok.Hogy tudnátok értékelni egy kapcsolatot,ha nem próbáljátok?Van olyan ismerősöm aki 19 évesen járt egy lánnyal,ugyanaz volt mint veletek,10 év múlva találkoztak,összeházasodtak,van egy másfél éves gyerekük.Szerintem mindenképp próbálkozz,nyersz(legalább tapasztalatot).Ez nem azt jelenti hogy dobd el magadtól azt ami most a tiéd,ha a pasid se érez már úgy,barátok még lehettek...Vagy nem :D

De túl fiatal vagy még ahhoz hogy lehorgonyozz egy "kihűlt kapcsolatban"...

2011. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is először beszéld meg a jelenlegi pároddal,hogy mi az ami nem jó a kapcsolatotokban. Adjatok időt magatoknak...legyetek külön és közben ismerkedjetek másokkal. Fiatal vagy még,most van itt az idő hogy élj. Az idő segít a döntésben. Szerintem egy próbát megér ez a másik srác, és ne félj attól hogy nem olyan vele mint a barátoddal(pl. hétköznapok),mert a pároddal barátságból lett szerelem és ott már ismertétek egymást. Próba szerencse!
2011. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Halgass a szívedre a ha szereted még a barátodat ne szakíts vele
2011. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hü nagyon köszönöm nagyon jó tanácsokat adtatok:) Ywerd neked főleg a bátorítást:) Még mindig nem tudom mi lesz de azt hiszem már tudom hogy mit szeretnék, és 19 évesen nem egy kihült kapcsolatban élni, még beszélek a barátommal hátha változnak a dolgok, de ha nem, nem fogom már sokáig húzni. Tényleg nagyon köszönöm mindenkinek!
2011. ápr. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!