Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy gonoszság, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy gonoszság, de van aki megért engem?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom 2 éve, hellyel közzel jól megvagyunk meg minden de a szex lassan - lassan szinte megszűnik heti egy alkalom igencsak kevés 22 éves létemre. (ő 24) Kb. 4 hónapja van ez hogy így lecsökkent a szex a kapcsolatunkban, próbáltam megbeszélni mondani neki hogy nekem ez fontos és hogy több alkalommal lenne rá szükségem és hát kimondtam hogy ha ezt így folytatjuk akkor más ágyába fogok kikötni.

Így megismerkedtem a munkahelyemen egy sráccal aki nagyon jóképű és eléggé tetszik. Ő viszont a szexre megy ez egyértelmű mert alig pár elcsattant csók után vezetett is rá a dologra csakhogy a munkahely miatt nem mentünk tovább.

Kicsit bűntudatom van a párom miatt de annyira hiányzik az együttlét hogy azt elmondani sem lehet, próbáltam már elhagyni őt de nem hagyta teljesen elborult az agya de szexelni akkor sem akar...

Én viszont egyre többet gondolom arra a másik srácra hogy mi lenne ha vele pótolnám az együttléteket.

Tudom hogy gonoszság, de így nem bírom tovább.

Meglehet érteni engem is ugye? Ettől még nem leszek olyan rossz ember?


2011. ápr. 28. 11:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Neem-neem,dehogynem.
2011. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd el a párodat, ne csak próbáld, tedd is meg! A megcsalás undorító dolog, még ebben a helyzetben is. Szakíts vele, és akkor azzal bújsz ágyba lelkiismeretfurdalás nélkül, akivel csak akarsz.
2011. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalást, a hűtlenséget, az árulást, a hazugságot nem lehet megmagyarázni. Nincs rá ok. Csak a gyáva emberek élnek ezekkel a dolgokkal. NE CSALD MEG! Hagyd el ha így érzel. Azért mert ilyenné vált a kapcsolatotok nem kellene megalázni. Gondold el, neked hogy esne ha kiderülne, hogy a hátad mögött hetek óta mással szexel. Szerintem már a csókkal is elárultad azt, akit valaha tiszteltél, szerettél.
2011. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%

Nem gondoltál még abba bele, hogy egyszerűen a barátod szeret téged? És neki nem csak a szex fontos... Valószínűleg van elég gondja baja enélkül is, hogy még te megcsalod mert nem bírsz magaddal.

Olyan meg nincs, hogy nem bírod ki. Ha szereted akkor nem teszed meg, viszont ha megteszed így is akkor remélem tudod nagyon jól hogy mi leszel...

2011. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
A párod felfogásával van baj, ha megcsalod, akkor meg már a tieddel!
2011. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Igazatok van hogy nem szép dolog más ágyába bújni, de ha ő nem fektet le akkor valakinek lekel...

A másik meg hogyha kiderülne hogy hónapok óta mással szexel legalább megérteném miért nem csinálja velem de így csak egyre jobban idegesít hogy mindig csak visszautasít hát még jó hogy nem fogok tétlenül ülni és várni hogy néha néha megtörténjen a dolog.

Elhagyni nem tudom nem hagyja fenyeget őrjöng stb...

2011. ápr. 28. 11:59
 7/32 anonim ***** válasza:

Hát én megértelek, de nem értek veled egyet....szóval n is voltam ilyen helyzetben, de nem csaltam meg a párom...

22 évesen szexmentesen élni borzalmas, és biztos oka van hogy így alakult, szerintem idő előtt oldjátok meg a problémát ha nem megy szakíts vele, de ne a háta mögött próbáld "kiélni" magad...még a égén egy teljesen nyitott kapcsolat lesz belőle, és az akárki akármit mond lelkileg mindenkinek megalázó.....

2011. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
És a párod mit mond? Miért nem igényli a több szexet? Talán valami gondja van, munkahelyi stressz, anyagi gondok stb. A hétköznapi problémák igencsak meg tudják ölni a vágyakat. Nekünk is volt ilyen időszakunk, de eszünkbe sem jutott megcsalni a másikat.
2011. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki egy kicsit is megért még ha nem is ért velem egyet, mert azzal én is értek egyet hogy bebújok más ágyába de már elvagyok keseredve havi 3-4 alkalom az nagyon kevés az is úgy telik hogy 5 perc ő kész én nem és nem érdekli hogy én utána pangok mint az állat... Türelmes voltam úgy érzem vártam szóltam mondtam hogy beszéljük meg próbáltam feldobni a hangulatot kísérletezni új dolgokkal a szívemet lelkemet beleadtam és a nagy semmit kaptam...
2011. ápr. 28. 12:04
 10/32 A kérdező kommentje:
A válasza arra hogy miért nem akarja az csak annyi hogy: Cicukám lusta vagyok hozzá...
2011. ápr. 28. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!