Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam bulizni és volt egy srác akivel elég erősen szemeztünk. Aztán odajött hozzám, hogy megadom-e neki a számom, majd megadtam neki a nevem, bejelölt facebookon és azóta minden nap beszélünk, számomat is elkérte és folyton hív, csak vagy nem hallom vagy nincs kedvem vele beszélni. Már folyton úgy beszél, hogy bizos benne hogy járni fogunk. Szombaton találkozunk és folyton mondja, hogy már nagyon várja. Aranyos srác és ő is bejön nekem, de én most nem szeretnék kapcsolatot, mert nem akarok abból vitát, hogy nincs időm rá.. mostanában sokat kell tanulnom így tanév végén. És szabad is akarok lenni.. ha megtetszene egy srác nem akarok elkötelezve lenni, lehet el lennék valakivel.. persze nem szoktam minden buliban csinálni valamit csinálni egy fiúval. Szóval max kavarásban lennék benne ezzel a fiúval. De ezt hogy mondjam meg neki? Persze, úgy ahogy itt leírtam.. de szerintetek így is akarna velem lenni? Annyira látszik rajta hogy akar és nem akarom hogy belém szeressen aztán összetörjem a szívét, szóval mindenképp el akarom mondani neki, hogy semmi komolyat nem szeretnék. Viszont lefeküdni lehet lefeküdnék vele, mert már nagyon akarom. Nem is tudom.. szerintetek ebben így benne lenne? Hogy tudassam vele, hogy ezt szeretném? Nem akarom így mondani neki, hogy le feküdnék vele.

15L


2011. ápr. 28. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglebegtetsz elötte egy kotont, mindent érteni fog.
2011. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk így: "Bocsi, de nem nézel ki elég jól ahhoz, h felvállaljalak a bnőim előtt, de egy dugásban benne lennék, azt nem látja senki." Nem túl kedves, de legalább őszinte.
2011. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk így (SZEMÉBE NÉZVE): nem akarok kapcsolatot VELED :D
2011. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha.. nem azért nem akarok járni vele, mert nem vállanám fel. Hanem mert előző kapcsolatom mind olyan volt, hogy folyton csak a vita ment, hogy nincs elég időm rá, nem volt kedvem vele mindig találkozni, mert fáradt voltam.. és a legfontosabb: nem tudtam kimutatni rendesen az érzéseim akárhogy is akartam és nem érezték, hogy szeretem őket, ezáltal mindig rossz kedvük volt miattam ahogy nekem is, hogy ilyen szerencséltlen vagyok hogy nem merem kimutatni amit érzek.
2011. ápr. 28. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:

"Aha.. nem azért nem akarok járni vele, mert nem vállanám fel. Hanem mert előző kapcsolatom mind olyan volt, hogy folyton csak a vita ment, hogy nincs elég időm rá, nem volt kedvem vele mindig találkozni, mert fáradt voltam.."


Akkor pedig egyértelmű: ne ringasd tovább hiú reményekben a srácot. Nem akarsz stabali párkapcsolatot, nem akarsz kötöttségeket, de azért egy dugásban benne lennél, mert már nagyon viszket. Szerintem add meg a srácnak az esélyt, hogy olyan nőt találjon magának, aki képes is viszonozni az érzelmeit.


"nem tudtam kimutatni rendesen az érzéseim akárhogy is akartam és nem érezték, hogy szeretem őket, ezáltal mindig rossz kedvük volt miattam ahogy nekem is, hogy ilyen szerencséltlen vagyok hogy nem merem kimutatni amit érzek."


Ez meg színtiszte emberi butaság csak, semmi egyéb.

2011. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez nem emberi butaság. senkinek nem tudom kimutatni az éréseim, a családomnak, a barátaimnak sem, pedig vannak akiket nagyon is szeretek. de nem az vagyok aki odamegy ölelgetni valakit.
2011. ápr. 28. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyám borogass.

Szerintem nőj fel, addig hanyagold a fiúkat, mert éretlen vagy az egészhez.....

2011. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!