Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg hogy be szeretném fejezni a sex kapcsolatot és többet szeretnék már?

Figyelt kérdés
szóval van egy pasi....nem jarunk de sex kapcsolat van koztunk..en ekozbe bele szerettem sajnos..o nem szeretne vele komoly kapcsolatot mert tavol vagyunk egymastol es szerinte nem jo a tavkapcsolat...naponta beszelunk...edimne stb hiv...en megakarom mondani neki h szeretem es h fejezzuk be a sex kapcsolatot mert nem akarom h megbantson es inkabb veget vetek a kapcsolatunknak...mindezt ugy szeretnem a tudtara adni h valahogy erezze at h mennyire bant ez engem...es h valahogy hatha megprobalnank a tavkapcsolatot...nagyon szeretem nem akarom elvesziteni, de ha nincs mas valasztas minden kapcsolatot megszakitok vele....de ez mar csak a legvegso eset....segitsetek...nagyon fontos...17/l
2009. nov. 5. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát egyszerű, mond meg neki hogy lassan kezdessz beleszeretni és nem csak szexelni akarsz vele, ha nem megy bele akkor köszönj cska el..
2009. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
na erre én is kivi vok mert ugyanebben a helyzetben vagyok.:S
2009. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andrewka ***** válasza:
66%

17 évesen szexkapcsolat?:S

Mond el neki mit érzel, ha nem viszonozza lépj le


22/f

2009. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt mondom, hogy így nyíltan mondd meg neki, hogy te már többet érzel iránta és nem akadály a távolság, mivel szereted. Fontos lenne tudni, hogy milyenek a szándékai, akar-e egyáltalán komoly kapcsolatot, illetve beszéltetek-e olyanról, hogy ha közelebb élnétek egymáshoz, akkor lehetne-e valami, vagy hogy féltékeny lenne-e, ha te találnál magadnak valakit? Megkérdezhetem, hogy hány éves a párod? Remélem sikerül összehozni a kapcsolatot és boldogok lesztek :)
2009. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő 22! Remélem én is mert nagyon szeretem:):( Ha valakinek van még valami jó ötlete akkor írjon:)
2009. nov. 6. 06:12
 6/6 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy beléd fog szeretni, ha eddig ez nem történt meg.

Szerintem kár az időt tölteni vele, inkább add ki az útját.

2009. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!