Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tud segítene? Kezdő vagyok még

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 1 lány aki az utcánkba költözött nemrégen de másik suiba jár mint én.fészen szoktunk dumálni és nagyon teccik de nem tudom hogy jöjjek össze vele mert még sosem volt 1 csajom sem nem tudom hogy kell becsajozi.

Lécci segítsetek nekem ebben


2011. ápr. 28. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kezdésként esetleg személyesen is beszélhetnél vele:)
2011. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bökd meg midnen nap. De most komolyan, mi ebben a bonyolult? Megbeszéled, hogy találkozzatok. A többi majd jön.
2011. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, a többi már megy magától.
2011. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de miket dumáljak vele?mert 1 idő után már semmi nem jut az eszembe és ő vagy nem ír vagy azt írja mondj vmit
2011. ápr. 28. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Hivd el randira pidzza, fagyi ès dumàljatok
2011. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
figgy nekem az első ilyen, az egy telefon volt, felhívtam (mivel elég ritkán találkoztunk), elhítvam pizzázni tó partra, onnantól meg menni fog magától, a lényeg hogy próbálj ne lámpalázas lenni!! sok sikert
2011. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"de miket dumáljak vele?mert 1 idő után már semmi nem jut az eszembe és ő vagy nem ír vagy azt írja mondj vmit"


- Akkor minek akarsz járni vele? Vagy a jövőben minden találka előtt megkérdezel minket?

2011. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Chuck ***** válasza:

Hát kezdésnek szólj valakinek, hogy nekifutásból- páros lábbal rúgjon ki a gép elől, de csak miután meg mondtad a csajnak, hogy találkozzatok. Beszélgetsz vele( bár ha egy kisebb beszélgetés után kimerültél a témákból, akkor ez felejtős), hívd el valahová/valamire..itt is dumálni kéne vele, csak megint téma hiányban úszol....esetleg próbálj kérdezni tőle ami érdekelhet téged is, aztán kérdez ő is...de általában ez magától adódik, hogy miről megy a duma...amúgy lehet azért nem tudsz miről dumálni vele, mert nagyon rá vagy koncetrálva a dolgokra/feszült vagy/

Én is téma hiányos vagyok, bár ezt leszámítva tudok órákat magyarázni, hülyeséget- poént meg akár egész nap....

2011. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Morfologus válasza:
2011. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek az milyen ha pl megmondom neki fészen v msnen hogy nagyon teccik??

vagy hogy kell felszedni 1 csajt?? nincs nagyon jó meg szép arcom szóval így nem tudom ezt :S

2011. máj. 6. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!