Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Páromnak tegnap halt meg az édesapja hosszú szenvedés után.Szomorú dolog.Pont jó volt,hogy mellette voltam mikor megtudta.Nem tudom ha lesz a temetés,hogy kezeljem a dolgokat?Mondta,hogy fél töle és én mondtam neki ott leszek vele.Azt nem tudom,hogy az édesanyja és gyerekei együtt mennek majd vagy merjek odaállni a párom mellé?Nem tudom mi lenne jó és a párom mit szeretne.Nem lakunk együtt még,ő az édesanyjával lakik és hát most neki nagy támaszra van szüksége.Ezért tanácstalan vagyok és nem tudom mit tegyek.
2009. aug. 23. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem jól esne neki ha mellette lennél
2009. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a párodat,hogy hogy szeretné az édes anyukájával menne és Te elmész külön,vagy inkább együtt menjetek.

Ez a legtisztább dolog,az is lehet,hogy azt mondja h az anyukájával megy,de Te is menjél velük.

Őszinte részvétem!

2009. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Van neki mé két húga is ők már férjnél vannak.Én biztos szüleimmel megyek el,mert ők is eljönnek hisz jobba jobba vannak egymással.Azt nem tudom,hogy ha kimegyünk hozzájuk akkor utána mit tegyek.Azt hiszem majd megkérdem a páromat mit szeretne és neki mi esne jól.Én igy is ugy is vele vagyok és mellette.Nagyon nehéz ilyenkor dönten és,hogy mit tegyen az ember mi esik jól ilyenkor a másiknak.
2009. aug. 23. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is pont ilyen helyzetben voltam nemrég. :S Mindenképpen beszélj a pároddal. Kérdezd meg, hogy ő mit szeretne, hogy lenne neki jó stb. Most az a legfontosabb, hogy neki segíts. Ne sértődj meg, ha azt mondja, hogy ne velük menj vagy ilyesmi. Most nem az számít (és ezért ne haragudj meg), hogy te mit érzel, hanem, hogy minál jobban tudj neki segíteni. Legyél nagyon tapintatos. Mást nem tudok tanácsolni, de hidd el, nagyon megértelek. 21/l
2009. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy a neten keress rá a gyász fázisaira. Gondolom találsz olyan oldalt, ami jól leírja, mire számíthatsz, és hogyan tudsz segíteni mind a párodnak, mind a családjának...
2009. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!